Wpis z mikrobloga

Pozdrowienia z #pracbaza ode mnie i mojej dziwnej sowy (bo podobno pokazywanie sowy jest teraz modne)
Jestem teraz kierowcą wózka widłowego wysokiego składowania. Pracuję na zastępstwo na przerwie wakacyjnej - na zakładzie mechanicy, budowlańcy i ja. Ciekawe czy ktoś dziś będzie potrzebował przewieźć coś z mojego magazynu…
W międzyczasie słucham sobie książki.
Pobierz Pobe - Pozdrowienia z #pracbaza ode mnie i mojej dziwnej sowy (bo podobno pokazywanie...
źródło: comment_3Muf8IDVVQBdI68nNxn9FvR3JUu1Mz02.jpg
  • 162
@malutka_Asienka Czy fioletowa farba wpływa jakoś na kompetencje, nie wiem, przesiąka do mózgu i zabiera kwalifikacje zawodowe? A skoro były już i bardziej krzykliwe farby, to oznacza, że w jego pracy panuje zdrowe podejście do tego typu rzeczy; może nawet panować niezdrowe, ale on np. nie musi mieć kontaktów z klientami i robić robotę "na tyłach" (ale nie z powodu włosów, na litość) i też byłoby teoretycznie dobrze, neutralnie

@Pobe bardzo lubię
@mallavi: Nie wpływa ani na kompetencję, ani na inteligencję, ani na kwalifikację - niczego takiego nawet nie zasugerowałam. Dlaczego ludzie tutaj wiedzą co myślę i tak "świetnie" czytają w myślach?
Zastanawiam się, bo zawsze jest jakiś powód - to nigdy nie jest bo lubię, bo mogę.
Ludzie chcą się wyróżnić z tłumu z wielu powodów i chciałam poznać opinię 30latka. Tyle.
Pierwszy raz się tłumaczę z takiej pierdoły.

@janusz-lece: mogło
Jak się jest nastolatkiem buntujesz się i chcesz robić i wyglądać inaczej, aby być poza system, myśleć inaczej, być innym - ale z tego się wyrasta.


@malutka_Asienka: no, bo jak jesteś nastolatkiem to chcesz to zrobić dlatego, żeby być innym, poza systemem, ale jak jesteś dorosłym człowiekiem to chcesz to zrobić dlatego, że chcesz to zrobić i masz generalnie w dupie jak to się ma do systemu
@cadcadcad: I tutaj niekoniecznie bym się zgodziła. Obracałam się swego czasu wśród metalowców, punkowców - mówię o dorosłych ludziach 30 i więcej. I owszem było tak, że ubierali się i robili co chcieli, bo mogli, ale było w nich takie przekonanie o byciu innym, lepszym. Jako osoba bez tatuaży i ubierająca się w kolorowe sukienki na dzień dobry byłam przez nich wyśmiana :DDD Ale osobiście nigdy nie poznałam fajniejszej ekipy :)
@cadcadcad: mnie akurat średnio to dotknęło, bo faktycznie pasowałam do nich jak pięść do nosa :D ale wesoło było. Ale możesz mieć rację z tym byciu na siłę innym i tych, którzy #!$%@?ą - nie tylko możesz, na pewno masz rację. I dodałabym c) chcą być inni, bo w jakiś sposób nie czują się częścią społeczeństwa i szukają sobie podobnych.

@11mac11: dziękuję :)
@malutka_Asienka: i do tego te ciągłe odpowiedzi nie na Twoje pytanie tylko na swoje urojenia xD
Takie życie, że nie raz toleraści są bardziej zaściankowi od stereotypowych moherów.
Podoba mi się też stwierdzenie, że mega go szanują, za to ze robi to co lubi, ciekawe czy żuli też za to szanują, w końcu robią co lubią ;)