Wpis z mikrobloga

Witam! Minęło trochę czasu od "dymu" z Urzędniczą i ja uważam, że mam pewne kwestie, które należy wyjaśnić przed wszystkimi świadkami akcji z Grubą Rybą.

Pierwsze primo. Do osób, które wytykały, że właściciel (nie Pan, który odebrał telefon) chce przycebulić i zamiast dorzucić 1-2 zł do dowozu to wybiera sobie zamówienia. KAŻDY kto mieszka w Toruniu wie, że 90% knajp nie wozi żarcia za tak zwany most tj. na Podgórz. A już w szczególności każdy kto za tym mostem mieszka o tym wie. Raz, że mieszkańcy szemrani, dwa że na moście często gęsto korki, kolizje. I w momencie kiedy prowadzisz gastronomie na całkiem drugim końcu miasta (Wrzosy), to wyprawa ZA MOST dla lokalu, który posiada jednego dostawce to jest minimum GODZINA! Wystarczy popatrzeć na topografie miasta, dorzucić to, że pół miasta jest rozpieprzone i wszędzie się stoi i paraliż lokalu, dzięki takiemu jednemu zamówieniu gotowy. To wie każdy kto mieszka w Toruniu, Wykop nie musiał wiedzieć. Ale Zwierzyński wiedział doskonale. W mojej ocenie to była pięknie zaplanowana prowokacja. Zamówienia przyjmujemy do godziny 17:45. On złożył bodajże o 17:40 i to z lokalu na drugim końcu. Doskonale wiedział jak to się skończy. Ale jemu o to chodziło. Były dymy? Były. Publika wariuje.

Drugie primo ultimo. Do osób, które tak patrze wiele wiedzą i rozprawiają się na temat funkcjonowania portalu Pyszne i współpracy z nimi. Tak jak już było napisane, niedawno Pyszne zmieniło zasady. Przestało dzielić Toruń na dzielnice i wprowadziło swój chory system rejonizacji. W związku z czym zdarzają się takie kwiatki jak zamówienie na Urzędniczą czy np. na Siedlecką (7-8 km od lokalu). Sprawa ta była wielokrotnie poruszana z pracownikami infolinii. Oni w takim momencie dorzucają po prostu daną ulicę i jej okolicę do strefy no-show i następnym razem zamówienie z takiego adresu nie wejdzie. Ale MY jako lokal za to NIC nie możemy. Znowu ktoś zarzucał, że najłatwiej zwalić na kogoś i zadowoleni. Nie najłatwiej. Taka jest po prostu prawa. Nie współpracować z Pyszne? To największy portal tego typu. Robisz dowozy, chcesz zarabiać, chcesz mieć więcej zamówień - Pyszne.PL. O przetrzymywaniu przez nich pieniędzy (TAK PRZEZ NICH!) nie będę się wypowiadał. Kilka razy gdy ktoś z rejonu gdzie nie wozimy zrobił zamówienie np. za ponad 100 zł to po prostu je realizowaliśmy bo było nam szkoda człowieka i wiedzieliśmy, że to na nas psy powieszą za straconą kase, a nie na Pyszne. Pyszne.PL w momencie podpisania z nami umowy, na umowie otrzymało zakres rejonów dostaw przez nas obsługiwanych na podstawie ich mapki. Wtedy można było ustanowić sobie strefy dowozów np. za 3, za 4, za 5 zł. Również darmowe. W tej chwili jest jedna strefa za jedna stawkę i nawet gdy ktoś kto mieszka w bloku na przeciwko zamówi przez Pyszne to płaci 4 zł za dowóz... Na dowód załączam mapkę oraz część umowy, w której podane są strefy przez nas obsługiwane.

Po trzecie. Nikt nigdy nie chciał sądzić ludzi za wystawianie jedynek. Chodziło o osoby, które wydzwaniały po kilkadziesiąt razy, nagrywały się na pocztę głosową, tworzyły na Pyszne i PizzaPortal fake`owe zamówienia. Być może w tym całym #!$%@? i zmęczeniu sformułowałem to w taki sposób, że każdy mógł odnieść wrażenie, że chodzi mi o oceny. Ale nigdy nie wygłupiłbym się tak. Posta usunąłem nie dlatego, że wystraszyłem się "prawa handlowego" czy coś tam. Usunąłem bo FP Grubej Ryby odwiedzają regularnie goście, klienci. A tam #!$%@? #!$%@? poganiał i tym podobne. A ja nie miałem całej nocy na usuwanie komentarzy.

Po czwarte i chyba ostatnie. Chamska obsługa? Doprawdy? W którym momencie człowiek przy słuchawce, który poza faktem pracy w mojej firmie jest również moim ojcem był chamski? Bo powiedział: "a sobie może Pan zgłaszać" w momencie, w którym jakiś człowieczek go straszy jak dziecko w szkole, że "pójdzie do dyrektora". Wmówiono mu, że na pytanie WOJNA? Odpowiedział "WOJNA" :| Jakby ktoś miał ostatnie 20 złotych na karcie to by umarł z głodu... Jak ktokolwiek z Was zareagowałby na taką abstrakcje? Nie masz kasy to nie zamawiasz obiadu za 30 zł. Może można było bardziej to wyjaśnić, bardziej się zagłębić w szczegóły co jak i dlaczego. Ale po całym dniu pracy z ludźmi, która do łatwych nie należy, można po prostu mieć dość. Szczególnie, że zaznaczam - w mojej opinii to była przygotowana prowokacja, która miała doprowadzić do gównoburzy. Show must go on. I to się udało. Szkoda, że kosztem uczciwych ludzi.

Tak, zniszczyliście opinie o moim lokalu budowaną latami w 2-3 godziny. Tak robicie to nadal bo dzień w dzień spływają jedynki na Google maps. Tak, boli mnie to bo nie zasłużyłem na to niczym. Ale mimo wszystko zarejestrowałem się i jestem tu. Bo widziałem głosów rozsądku pośród Was. Widziałem też wiele osób, które trochę były rozerwane. Bo niby źle, że napuścił ktoś kilkaset osób na nas, ale niby dobrze bo generalnie chamy i złodzieje. To do Was. Bez odbioru.

#danielmagical #grubaryba
GrubRyb - Witam! Minęło trochę czasu od "dymu" z Urzędniczą i ja uważam, że mam pewne...

źródło: comment_p8Zq4EXq79IWR9vbe1mGKfcURSFIyn7Z.jpg

Pobierz
  • 54
Kilka razy gdy ktoś z rejonu gdzie nie wozimy zrobił zamówienie np. za ponad 100 zł to po prostu je realizowaliśmy bo było nam szkoda człowieka


@GrubRyb: A taki hugo lata na lijanie - jak więcej sianka zarobić to forda ka odpala i śmiga przez most, a tak to #!$%@? #!$%@? za trzy złote jechać nie będę.
Jakbyście nie faflunili na fejsbuku i atakowali ludzi bo ktoś wam na fejsie jakieś
On nikogo nie namawiał do zorganizowanej akcji, to ludzie sami rozpoczęli atak


@Miedziany_Brodacz: Masz chyba problemy z pamięcią. Nie pamiętasz "straszenia wojną"? Nie pamiętasz nawoływania widowni do dawania jedynek? Do pomawiania, że kradną ostatnią kasę? Serio?

Nie bronię Grubej Ryby, bo IMHO osoba rozmawiająca przez telefon była nieuprzejma, nie twierdzę też, że za niemiłą obsługę należał się od razu zmasowany atak jedynek, odnoszę się jedynie do Twojego cytatu.

Od dawna piszę,
@GrubRyb: problem którego nikt nie widzi lub nie chce widzieć jest taki, że wladza uderza do głowy i Daniel jest świetnym tego przykładem. Lecz z tego co pamiętam pan przy telefonie do najmilszych nie należał i dam sobie malego obciąć ze to nie bylo pierwsze takie zachowanie a ze trafiliscie kogos z tak zwanym zasiegiem to oberwaliscie czy slusznie? Oczywoscie, bo wystarczylo byc miłym i nawet gdyby daniel nakazał swoim widzą
@GrubRyb: wszystko spoko ale po co tu zale o twojej umowie zpyszne? Nie pasuje ci ona to ja sobie rozwiaz co nas obchodza takie rzeczy. Skoro mozna na inflini zmienic zeby nie dowozic to w pierwszy dzen zmian powinienes siedziec caly dzien na sluchawce i recytowac im brama po bramie. Nie zrobiles tego to dowozisz i tyle. Zalosne jest stawianie sie w roki ofiary a pyszne takie zle. Btw dostawa 7-8km
@BOXDIL: Daj znać jak przeczytasz całość tego co napisałem.

" Nikt nigdy nie chciał sądzić ludzi za wystawianie jedynek. Chodziło o osoby, które wydzwaniały po kilkadziesiąt razy, nagrywały się na pocztę głosową, tworzyły na Pyszne i PizzaPortal fake`owe zamówienia."