Wpis z mikrobloga

@plushy: Klimatyzacja wysusza powietrze i przez to ja infekcje gardła mam wyłącznie (i przez cały czas praktycznie) latem, bo jednej grubej jak wieloryb babie jest wiecznie gorąco i ustawia na #!$%@? 20 stopni. Chodzę w swetrze i gówno mi to pomaga, bo przez wdychanie tego zimnego i suchego powietrza cierpi moje gardło. To w co mam się ubrać według ciebie żeby nie chorować całe lato? W jakiejś kosmicznej masce ogrzewającej mam
@plushy: Wystarczy ubrać się odpowiednio do pogody i zrobić przeciąg. Po co katować się suchym powietrzem z klimatyzacji kiedy na dworze jest pełno świeżutkiego powietrza. Mam podobną batalię w biurze, nie lubię klimy (jeszcze siedze centralnie pod nia) a mam w biurze zwolenników lodówko chłodziarek którzy przychodzą w długich spodniach, czarnych lub ciężkich butach i długim rękawie (?!!!). Przychodzę do biura odpowiednio ubrany do pogody a nie do klimy.
@plushy: w poprzedniej pracy też miałem taką księżniczkę, której ciągle było zimno, a w tym czasie wszyscy pluskali się w swoim pocie i narzekali na duchotę. Zacząłem jej grozić, że albo włączymy klimę, albo się rozbieram. Działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Elemor: czyli przy +30 siedzisz w samych majtach? "Zrobić przeciąg" - tak, bo zawsze się da, bo ZAWSZE wieje. No i wszędzie ten przeciąg sięgnie. Rześkie powietrze gdy słońce napieprza z nieba. Dobrze, że są tacy mędrcy jak ty, teraz już wiem, że klimatyzacja to fanaberia, którą wymyśliły drapieżne korporacje. W szczególności klimatyzacja w samochodach jest bez sensu, toż wystarczy otworzyć okno i magiczny przeciąg wszystko załatwi!
W Warszawie + 30 było jak na razie 3 razy więc nie wiem skąd ten płacz. I nie, nie siedzę w samych majtkach panie inteligentny tylko w krotkich luźnych spodniach i krótkim rękawie. Robiąc przeciąg nie potrzebujesz wielkiej wichury wystarczy otworzyc odpowiednio okna a jadac samochodem... pomyślmy, pęd wozu + otwarte okna... nieee to na pewno nie da nam żadnego wiatru... Dobrze, że nie ma aż tak dużo osób jak ty które
@Elemor ty się w tym roku chyba dzieciaku urodziłeś w takim razie. I bawi mnie setnie, że nie pojmujesz, że jak nie wieje, to przeciągu nie będzie, a od 25 stopni wzwyż robi się już po prostu bardzo nieprzyjemnie. No i budynki są dodatkowo grzane przez słońce. Ale co tam - przeciąg lekiem na wszystko. Matka powinna ci zabrać internet, bo się okrutnie kompromitujesz.
Otwierając okna jak nie wieje, nie wywołasz żadnego
@Pantokrator: Chyba za dużo myślisz skoro tak się grzejesz, zwolnij, przestań, jak widać myślenie ci szkodzi i doprowadza do przegrzania. Niestety nie każdy został stworzony do intensywnego używania mózgu.