Wpis z mikrobloga

@Elemor"XD" - miło, że idioci na wykopie sami się znakują. Za parę lat może zrozumiesz, jaki poziom idiotyzmu osiągnąłeś swoimi "przeciágami" zamiast klimy. Szczególnie, że latem często otwieranie okien jest niewskazane, bo jeszcze większy gorąc się wpuszcza. Ale czego ja od kretyna wymagam.
@Elemor: wiesz, ile razy odniosłeś się do moich argumentów ze zrozumieniem? 0, więc skoro reprezentujesz ten poziom intelektualny, to pozostaje mi uświadamianie cię w tej kwestii.
Poza tym, tak jak pisałem, pisanie, że przeciąg jest alternatywą dla klimy w upały to pogląd, który może sformułować tylko skończony kretyn. Jak oczekujesz głaskania po główce, leć do mamusi, a nie na wykop.
@Pantokrator: Nu nu nu. Widzisz, Twoim zdaniem nie odniosłem się do twoich argumentów. A TU ZDZIWIENIE! Po prostu się z nimi nie zgadzam. Nu nu nu. Widać, że ktoś ma problemy ze swoim wiekiem skoro musi komuś wypominać wiek, dziaciaku. Nu nu nu nie ładnie tak się dowartościowywać w internecie. Nu nu nu.
@Elemor ... Dobra wystarczy tej karuzeli śmiechu, bo nic już ciekawego wysmarować nie potrafisz w obronie swoich przeciągów i aut bez klimy, lecisz na #czarnolisto
A wiek ci wypominam, bo to co piszesz jest normalne wyłącznie w wykonaniu małego dziecka. Bez odbioru, ale zareklamuję cię, bo takie złoto rzadko się zdarza. Dowartościowywać to się można rozmawiając na poziomie z kimś inteligentnym. Skończeni debile są zaś wyłącznie źródłem wątpliwej jakości rozrywki.
@Pantokrator: Ale to ty się trudzisz na jakieś "bystre" teksty i Ci nie wychodzi XD Toczysz batalię jakbyś chciał odzyskać ziemię świętą kiedy ten temat jest nic niewart :D Gratulację zapału i zaangażowania ale właśnie przeprowadziłeś monolog i zmarnowałeś kilka set kliknięć w klawiaturę na nic :D Powodzenia w życiu, mam nadzieję, że wszystko robisz z takim zapałem :*