Wpis z mikrobloga

@demagog: No chyba bałdzo
23 lutego 2010 roku kancelaria Ministerstwa Spraw Zagranicznych rządu D. Tuska wysyła pismo do ministra z kancelarii prezydenta W. Stasiaka, w którym informuje i stwierdza, że:

- Organizatorem wyjazdu jest Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, która podlega ministrowi kultury a skład Rady jest powoływany przez premiera.
- Dokument ustala, jakie grupy osób będą wchodziły w skład delegacji.
- Dokument ustala datę 10.04.2010 i mówi, że
  • Odpowiedz
@uncles: Sikorski kawał c---a, ale o tym, że był ministerem w poprzednim rządzie Kaczyńskiego i dostał nagrodę Człowieka Roku Gazety Polskiej to już nie pamiętacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MKULTRA: kojarzę jakieś pismo, w którym padały twierdzenia mniej więcej dążące do konkluzji że "za lot odpowiadamy my (kancelaria prezydenta) i wara wam od tego"... dlatego pytałem :)
  • Odpowiedz
@enron: no ktoś wrzucał nawet. w googlu też to pismo znalazłem, tyle że to grubymi nićmi podszyte i nikt autentyczności tego dokumentu nie potwierdził
  • Odpowiedz
@enron: ja chyba też się odetnę, zablokuje wszystkie polityczne tagi i nie będę wchodził na programy informacyjne, bo to już się żenujące zaczyna robić. Ja jak najbardziej rozumiem i podzielam obawy w związku z reformą sądownictwa, ale widzę też, że ci wszyscy obrońcy konstytucji rzucili się nagle na zrozumiały wybuch gniewu niewyspanego dziadka. Na miejscu jest moim zdaniem pytanie czy im naprawdę chodzi o sprawy ustrojowe, czy chcą tylko d---------ć
  • Odpowiedz
Kaczyński uważa,ze gdyby nie rozdzielono wizyt do tragedii by nie doszło.Kto rozdzielił wizyty,wiadomo.


@lucer: No zajebiscie. Prezydent z premierem w jednym samolocie jeszcze trzeba bylo dorzucic marszalka sejmu i senatu, bo gdyby jednak do tej tragedii doszlo to wtedy dopiero byla by zabawa.

Byle sredniej wielkosci firma ma wyzsze standardy zarzadzania niz ludzie ktorzy sie biora za rzadzenie 38 milionowym krajem.
  • Odpowiedz