Wpis z mikrobloga

Elo mirki w #krakow. Zmieniam mieszkanie, gdzie nie ma internetu. Możliwe jest przyłączenie internetu chyba z #upc. Jednak nie chce się wiązać umową bo nie wiadomo ile będzie trwał wynajem (docelowo rok, ale nigdy nic nie wiadomo). Myślałem o LTE. Może ktoś polecić coś dobrego? Zależy mi głównie na prędkości, no i najlepiej braku limitu (czyt. wysoki limit).
Wołam hashtagi operatorów, ktoś się może wypowiedzieć jak jest z tymi super hiper prędkościami, które wciska każdy na reklamach.

#internet #internetmobilny #lte #play #plus #orange #tmobile
  • 8
@marcu56: bierz kabel. Ale jak musisz bezprzewodowe to sprawdź czy jeszcze można jakoś załatwić rbm z darmowym LTE, ewentualnie to Orange z 1410 GB na rok, play bez limitu za 45, a ostatecznie nju mobile 40gb za 29 (po paru miesiącach masz więcej i więcej). To są te, które testowałem, bez zobowiązań dłuższych niż miesiąc. Miałem jeszcze chwilę aero.
Prędkości wszędzie podobne, zwłaszcza w mieście nie powinno być z tym problemu.
@marcu56: Jeżeli interesuje Cię oferta internetowa, nie musisz wiązać się długotrwałą umową. Zachęcamy Cię do sprawdzenia taryfy JA + Internet na Kartę. Za każde zasilenie konta w kwocie 5-100 zł otrzymasz odpowiednią ilość GB do wykorzystania (100 MB-50 GB). Możesz też wykupić dodatkowe pakiety internetowe (nawet do 100 GB).
Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz na naszej stronie: http://bit.ly/2vhwD13
Należy pamiętać, że ta oferta nie zawiera usługi nielimitowanego dostępu do