Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CCTVm8: Dlaczego od razu biedazegarek? Nie każdy chce, może czy musi wydawać na zegarek kilka średnich krajowych, a zdecydowanie lepiej kupić coś takiego niż #!$%@?ę rolexa czy omegi za 15 dolców. Ten zegarek wygląda dobrze i nie udaje czegoś, czym nie jest, a cztery stówki za fajnego kwarca to dobra cena.
@CCTVm8: Są dziesiątki zegarków wzorowanych na submarinerze, mi chodziło o to że to nie podróbka z logo Rolex na tarczy i jakimś udawanym automatem w środku ;) Zgodnie z tym, co napisałeś, to nawet do Tudora można się #!$%@?ć, że kopia Rolexa i wyśmiać właściciela.

@sssabae: Nie każdy potrzebuje i chce mechanizm automatyczny, zwłaszcza gdy nie nosi zegarka codziennie.
@GM2L: steinharta. Nie rolka. Koperta się różni od rolkowej (profil, uszy, wymiary etc), ale jest identyczna jak w steinharcie. Rozpętało to lekką burzę w świecie zegarkowym bo wszystko wskazuje na to że steinhart swoje koperty klepie w chinach. Sa identyczne.
Ich automaty mają koperty kopiowane z ceramicznego suba. Dlatego mi się nie podobają bo ich nie lubię.

Swoją drogą chcesz zobaczyć coś ciekawego wklep https://ginault.com/ amerykanie zrobnili rolkopodobny zegarek. Najtańsza wersja
@thewickerman88: > "Rozpętało to lekką burzę w świecie zegarkowym bo wszystko wskazuje na to że steinhart swoje koperty klepie w chinach"
To w ogóle w świecie zegarkowym ktoś myślał że tak nie jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety taka prawda że tańsze zegarki swiss made składane są z części wyprodukowanych m.in. w Chinach, tylko głośno się o tym nie mówi, bo i po co. Wiem że są