Wpis z mikrobloga

Moje lenistwo osiągnęło kolejny poziom ;) Chciałem sobie zmienić struny w gitarze, ale za bardzo nie chciało mi się lecieć do muzycznego po korbkę do kluczy (ręcznie nie lubię nimi kręcić przy zmienianiu strun). Zamiast więc lecieć do sklepu puściłem szybki wydruk i zrobiłem sobie korbkę w domu :D

PS – ten filament #vertigogrey od #filamentum po prostu wymiata! Jestem w tym materiale po prostu zakochany!
#druk3d #wydruk3d #gitara #prusa #prusai3 #prusai3mk2s #lenistwo
Majsterkowo - Moje lenistwo osiągnęło kolejny poziom ;) Chciałem sobie zmienić struny...

źródło: comment_D3CvGekqPHQ4CGQhzBS67syVJNyUhi9W.jpg

Pobierz
  • 23
@FIFO: Pudło. Drukarka warta ~3k, a filament chyba coś koło ~130zł ;) I tak w ramach wyjaśnienia - drukarki nie są jednorazowe, więc ta inwestycja rozbija się na tysiące innych wydruków (w moim przypadku głównie prototypów i obudów do różnych projektów) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majsterkowo: po co kupić korbkę do kluczy w sklepie muzycznym za 20 zł? Lepiej kupić szpulę filamentu za 200 zł i drukarkę 3d za 8k xD


@FIFO: A to pytanie można też w sumie odwrócić ;) "Po co mając drukarkę za 8k wydrukować coś sobie za 2 zł, skoro można iść do muzycznego i kupić to za 20 zł?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majsterkowo: Panie majsterkowo. Jako, że zauważyłem (po zielonym kolorze nick'u), że jest Pan tutaj nowy chcę tylko powiedzieć- wykop to takie specyficzne miejsce i nie kłóciłbym się zbytnio z użytkownikami o większym stażu. Proszę zobaczyć co stało się np. z @SOLGAZ. Pozdrawiam i życzę miłej nocy.
@FIFO: Kiedyś było ;) Teraz na wykopie jestem bardziej rekreacyjnie. Na bieżąco śledzę poczekalnię, ale chyba jestem za stary na wdawanie się w różne dyskusje w sieci, bo najczęściej nie ma to najmniejszego sensu (co widać wyżej;), dlatego niewiele się udzielam.