Wpis z mikrobloga

Moje lenistwo osiągnęło kolejny poziom ;) Chciałem sobie zmienić struny w gitarze, ale za bardzo nie chciało mi się lecieć do muzycznego po korbkę do kluczy (ręcznie nie lubię nimi kręcić przy zmienianiu strun). Zamiast więc lecieć do sklepu puściłem szybki wydruk i zrobiłem sobie korbkę w domu :D

PS – ten filament #vertigogrey od #filamentum po prostu wymiata! Jestem w tym materiale po prostu zakochany!
#druk3d #wydruk3d #gitara #prusa #prusai3 #prusai3mk2s #lenistwo
Pobierz Majsterkowo - Moje lenistwo osiągnęło kolejny poziom ;) Chciałem sobie zmienić struny...
źródło: comment_D3CvGekqPHQ4CGQhzBS67syVJNyUhi9W.jpg
  • 23
@Majsterkowo: Wrzucasz treść reklamującą twój serwis po raz któryś. Spoko. Trzeba było z uśmiechem przyjąć uwagę na klatę ew. zignorować, ale jak robisz z nas debili wpierając że o nie nie nie to nie spam bo nie było nazwy firmy to weź usuń konto.
@kretu: Mówię całkiem szczerze i uczciwie - naprawdę nie czuję, żeby to było spamem. Wykop umożliwia zakładanie profili firmowych, więc taki założyłem. Wrzuciłem zdjęcie (bez żadnych linków i przekazów reklamowych) rzeczy, którą sobie wydrukowałem. Do zdjęcia dodałem wyłącznie pasujące tematycznie tagi.Ot zwykłe #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli naprawdę uważacie, że jest to niezgodne z przyjętymi zasadami, to wytłumaczcie mi proszę, w jakim celu zakłada się w
@kretu: Chyba, że chodzi Wam o to ostatnie zdanie, w którym sprecyzowałem użyty materiał. To rzeczywiście mogłoby być odebrane jako spam, ale słowo harcerza, że nie taki był mój zamysł (o filamencie napisałem czysto informacyjnie).