Wpis z mikrobloga

O tempora! O mores! Kolejny #rozowypasek chce byc #topatencjon i mimo ze do #mikrokoksy brakuje jej lat swietnych, jest wystarczajaca cool jako #studentprawa i ze swoim #niebieskiepaski i brajankiem pokazuje zycia na insta. #rakcontent jakich malo az oczy bola ... serio kiedys ludzie publikowi prace naukowe, ksiazki, osiagniecia a dziś?? O tempora! O mores!
agnea - O tempora! O mores! Kolejny #rozowypasek chce byc #topatencjon i mimo ze do #...

źródło: comment_cv4RJuZXk4BmBb3wiMh2bFPvt6fyREy7.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakie braki odczuwa osobnik czy ma poprostu #!$%@? ego jak stad do kosmosu


@agnea: i to jest istotne pytanie. jakie braki odczuwa osoba, która próbuje dowartościowywać się poprzez wyśmiewanie zwykłych ludzi zakładających konta na instagramie?
wydaje się, że ego ma #!$%@? jak stąd do kosmosu, bo stale podkreśla, że inni są gorsi, są patologią, nic w życiu nie osiągnęli.
jednak, czy nie jest wprost przeciwnie?
  • Odpowiedz
@agnea: A Ty masz ból dupy o to że ogólnie instagram jest #!$%@? i jest siedliskiem miernych ludzi, którzy udają wyjątkowych i podbudowują swoje ego tworząc nieistniejące i wyimaginowane uniwersum instagramowe, czy o to że ta typiara jest za słaba, żeby należeć do tego kółka #!$%@??
  • Odpowiedz
@agnea: #!$%@? tagów - dla atencji. Hejtujesz grubsza dziewczynę - dla atencji. Wybrałaś modny temat - dla atencji.
A i tak nie pykło, bo przez swoje wybujałe ego jesteś #!$%@?.
  • Odpowiedz
A Ty masz ból dupy o to że ogólnie instagram jest #!$%@? i jest siedliskiem miernych ludzi, którzy udają wyjątkowych i podbudowują swoje ego tworząc nieistniejące i wyimaginowane uniwersum instagramowe


@Jadzia: teraz się boje ustosunkować, zdecydowanie "instagram jest #!$%@? i jest siedliskiem miernych ludzi, którzy udają wyjątkowych i podbudowują swoje ego tworząc nieistniejące i wyimaginowane uniwersum instagramowe"
zdalam?? ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
  • 6
@agnea wyczuwam ból dupy o ilość obserwujących. Mój różowy też wrzuca na fejsa i insta zdjęcia naszego dzieciaka i co w tym złego? Na tym polegają portale społecznościowe, a nie na publikowaniu prac naukowych...
  • Odpowiedz
@agnea: znam ją, jest z mojego miasta i kilka razy bywaliśmy na jednych osiemnastkach XDD Od dobrych miesięcy kisnę z tego profilu na fb i insta xD Kajetanek miał już więcej ciuchów niż ja przez całe życie
  • Odpowiedz
  • 0
@MZ23: nie mam zdjec na fb czy insta. Ani swoich ani osob trzecich, tym bardziej maloletnich. Nie kolekcjonuje lajkow, fanow czy tam followersow. Portal spolecznosciowy owszem nie jest to miejsce do publikacji tresci rozprawy doktorskiej, lecz z drugiej strony jaki ma sensu punlikowanie np kanapek z pomidorem czy 500 zdjec brajana i jego mamy przy 50 drzewie w 100 lesie??
  • Odpowiedz
  • 26
@agnea o co ty masz ból dupska stulejo? Każdy może w dzisiejszych czasach założyć sobie bloga i zamieszczać swoje wypociny wedle uznania. I nikt nie zmusza cię do czytania tego. Zajmij się lepiej swoimi rozprawami naukowymi, pseudointeligencie.
  • Odpowiedz