Wpis z mikrobloga

No i jazda na #rower w tym sezonie dobiegła końca, chwila nieuwagi i mocna gleba, obojczyk w drobny mak. Jestem już po operacji na szczęście nic więcej mi się nie stało. Teraz tylko czekać...
Uważajcie na siebie, rower to świetna rozrywka dostarcza masy emocji ale bywa bardzo niebezpiecznie, a jeśli ktoś nie ma jeszcze kasku bo wydaje mu się zbędny to zachęcam do głębokich przemyśleń w tym temacie. Pozdrawiam wszystkich rowerzystów
#gorzkiezale
Pobierz WILI7777 - No i jazda na #rower w tym sezonie dobiegła końca, chwila nieuwagi i mocna...
źródło: comment_akXKLakRdVHz8w5ZNKvlLCk3a6ezyuox.jpg
  • 66
@kleeb: zjazd polną drogą, jechaliśmy we 2 "prawym pasem" przy próbie zmiany na lewy wjechaniu na trawę pomiędzy "pasami" przednie koło chyba dostało poślizgu lub był tam jakiś nie widoczny dół, nie zdążyłem nawet podnieść ręki z kierownicy żeby się bronić, upadłem z impetem w pole, miałem nadzieję że otrzepie się i pojadę dalej ale okazało się że lewa ręką nie działa i bardzo boli, przed wypadkiem zrobiłem zdjęcie nieszczęsnej trasy
Pobierz WILI7777 - @kleeb: zjazd polną drogą, jechaliśmy we 2 "prawym pasem" przy próbie zmia...
źródło: comment_Wj2ZkvET57z4c93ZOBS7tRbYzRGx2v4E.jpg
@WILI7777: Zdrowia. Też wiem co to przyziemienie, bo czasami endorfiny wchodzą za mocno i się człowiekowi wydaje, że jest jak Daniel Federspiel, ale jak dotąd więcej szczęścia niż rozumu, a może umiejętność upadania wyniesiona z lodowisk i stoków narciarskich?

Jakie masz opony? Przypadkiem nie grubą kostkę? Na drobnej latałem niedawno po mokrej trawie (podobne zjazdy) i przyczepność się czuło i było dobrze, choć i tak zaliczyłem jedno przyziemienie, gdy kałuża okazała
@WILI7777: a droga na zdjęciu wygląda raczej niewinnie :(. Wracaj do zdrowia!

Na podobnej drodze niedawno zaliczyłam pierwszą glebę od dawna, koło zakopało mi się w piachu... Ale u mnie skończyło się na solidnym siniaku.