Wpis z mikrobloga

@iEarth: Tak, czasem zna sie odpowiedź, ale aby ją usłyszeć, trzeba zadać właściwe pytanie... jak w Autostopem przez Galaktykę - najważniejsza odpowiedź Wszechświata nie mówi nic, poki nie odnajdziesz pytania, które do niej prowadzi... ;)
@leonidas_I: To prawda. Ale też wielokrotnie spotkałam się z tym, że odpowiedź nie była taka jakiej się spodziewałam - np. często bywała dużo ciekawsza. Dlatego fajnie jest brnąc w zakamarki umysłów innych ludzi. :-)
@iEarth: Nie zapominaj nigdy o przywiązaniu nici u wejścia do umysłu, bo niektóre pełne są meandrów godnych wielkich, równinnych rzek, leniwie porywających swoim nieokiełznanym nurtem. Ani sie nie spostrzeżesz, tak jak wielka rzeka rozlewa sie w ogromną deltę, tak ludzki umysł potrafi otworzyć sie na przestrzeń, której pustka przeraża równie mocno, jak ciasne zakamarki umysłów!
@termos43: Osobę zainteresowaną twoją osobą spotkasz raz na X przypadków. Nie trać czasu na tę osobę, ale jeśli chcesz, utrzymaj kontakt. Zacznij pisać z inną - nie ma sensu utrzymywać na siłę znajomosci, w której jedna z osob czuje sie źle. Albo jej po prostu nie chce.
@iEarth: Greckie porównanie, podoba mi sie :)) Troszkę to jednak smutne, że pamiętamy o tym, by mieć sie na baczności, a zapominamy o codziennym, zwyczajnym uśmiechu. Sam władca podziemi raz w roku opuszczał podziemia, by nacieszyć się słońcem.
@leonidas_I: Niby jest ok i nawet chciałem zapraszać na spotkanie, bo w realu dość często mnie zaczepiała, ale baaardzo trudno mi ją rozszyfrować. Jesli chcesz podesle historie na PW :-)
Nie zapominaj nigdy o przywiązaniu nici u wejścia do umysłu, bo niektóre pełne są meandrów godnych wielkich, równinnych rzek, leniwie porywających swoim nieokiełznanym nurtem. Ani sie nie spostrzeżesz, tak jak wielka rzeka rozlewa sie w ogromną deltę, tak ludzki umysł potrafi otworzyć sie na przestrzeń, której pustka przeraża równie mocno, jak ciasne zakamarki umysłów!


@leonidas_I: cóż to za grafomania, Mirku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@termos43: Czasami są ludzie, którzy.. nie umieją zadawać pytań. Zwróć jej najpierw na to uwagę, może nie jest nawet tego świadoma. ;)

@leonidas_I: No nie wiem jak Ty ale ja się często uśmiecham. Wydaje mi się wręcz, że ludzie właśnie nie pamiętają by umieć sie zdystansować, stąd tyle problemów na świecie. :D