Wpis z mikrobloga

@Piottix: No ja byłem takim kasjerem i pamiętam notorycznie
- na taśmie obśliniona nadgryziona bułka
- skończyłem kasować a tu się nagle przypomina że brajan zjadł pół sklepu
Jestem ciekaw ile sklepy mają strat z tego powodu bo jak się sprzątało to obgryzionych ciastek bułek, papierków po wafelkach powpychanych na półki trochę było.
@Nalesnik_Zla
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
Zwróć uwagę, że towary w markecie stanowią ofertę. Ty wkładając towar do wózka przyjmujesz ofertę sklepu i zobowiązujesz się uiścić należność za niego przy kasie. Technicznie rzecz biorąc, już z tą chwilą - podejmując decyzję o przyjęciu oferty i zobowiązaniu się do zapłaty za towar - możesz dysponować tym towarem.
(Per analogia, jeśli cena towaru różni przy kasie od tej na towarze, sklep
@Mulczi: Pierwszy taki

No ja byłem takim kasjerem i pamiętam notorycznie

- na taśmie obśliniona nadgryziona bułka

- skończyłem kasować a tu się nagle przypomina że brajan zjadł pół sklepu

Jestem ciekaw ile sklepy mają strat z tego powodu bo jak się sprzątało to obgryzionych ciastek bułek, papierków po >wafelkach powpychanych na półki trochę było.

a drugi prozaiczy:

Może się zdarzyć że nie będziesz miał pieniędzy a towaru nie ma
U mnie z dziecmi czesto pol bulki w siatce. Dzieci jalkos niesamowicie czesto glodnieja w sklepie a na widok tej.ilosci jedzenia to w sumie sie nie dziwie. Wode czesto otwieram rowniez ale raczej mi sie nie zdarzylo jeszcze dac zupelnie pustego opakowania.
@Alex_mski: JA #!$%@? NIE DOŚĆ ŻE MEM W ZASADZIE PREZENTUJĄCY ZACHOWANIE OBCE NOSACZOWI A PO DRUGIE TO PRZECIEŻ TEN MEM BYŁ JUŻ ZARUCHANY POD KONIEC TAMTEGO ROKU XXXXDDDDDD VIKOPKI MEMOWYMI TRENDSETTERAMI XDD