Wpis z mikrobloga

@medykxhsz: Ja twierdzę, że to bardziej przypomina naturalną rozmowę i podtrzymuje zainteresowanie u drugiej osoby. Oczywiście wysyłanie po jednym słowie to by była głupota, ale też pisać cały elaborat na IM to nie widzę sensu ;)
  • Odpowiedz
nie ogarniam ludzi którzy nie potrafią napisać jednej wiadomości tylko n----------a tak jak na obrazku. Niedługo to po jednym słowie będą wysyłać


@medykxhsz: telefon by mi sie zawiesil gdybym taka sciane tekstu chcial za jednym razem wyslac
  • Odpowiedz
@medykxhsz: Druga sprawa to sposób pisania w ten sposób wynika z małej ilości miejsca na wprowadzanie tekstu. Łatwiej zobaczyć co się napisało wcześniej i utrzymać sens wypowiedzi, niż co chwilę to przewijać co się napisało .
  • Odpowiedz
@RzecznikNASA: @DarkAlchemy: zauważyłem że jak napiszesz wszystko w jednej wiadomości, a np. gdzieś w środku będzie pytanie to zostanie zignorowane. podtrzymany będzie wątek który był na końcu i w sumie jak chcesz się czegoś dowiedzieć to się musisz powtórzyć.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: taka rozmowa na krótkie wiadomości jest skuteczna już w trakcie rozmowy, nie ma sensu tak do kogoś zagadywać, zaczynać rozmowę, bo nas oleje ( )
Ale jasne, wszystko zależy od osoby i najlepiej jest się razem dostosować do siebie ()
  • Odpowiedz
nie ogarniam ludzi którzy nie potrafią napisać jednej wiadomości tylko n----------a tak jak na obrazku. Niedługo to po jednym słowie będą wysyłać


@medykxhsz:

Czytanie ściany tekstu vs czytanie małych linijek
Jedzenie czipsów garściami vs jedzenie
  • Odpowiedz