Wpis z mikrobloga

XD bo 2x więcej to tak mało.


@Croudflup: Mało, ale nie tak jak na twojej manipulacyjnej mapce. Polacy po prostu wyciągają ze swojej gospodarki więcej dla siebie, a jeśli dodać do tego fakt, że nasza gospodarka rośnie najszybciej w UE to jest to powód do optymizmu.

Zresztą, Niemcy mają najwięcej czyli 190% siły nabywczej naszej średniej pensji, ale już tacy Włosi, też zaliczani do zachodu, mają już tylko 135% naszej siły
PPP można sobie o kant tyłka rozbić, chyba że ktoś chce tylko żreć i żyć, a 100% jego budżetu idzie na czoszoki.

Pisałem o tym kiedyś:


@Dutch: PPP to bardzo dobry wskaźnik, bo pokazuje REALNE KOSZTY ŻYCIA. To, że sobie nie kupisz ajfonika znacznie mniej wpływa na poziom życia niż ciągłe życie na kredycie, lub całkowita niemożność kupienia swojego własnego kąta.

Nowy samochód i droga elektronika to są towary luksusowe, a
To, że sobie nie kupisz ajfonika znacznie mniej wpływa na poziom życia niż ciągłe życie na kredycie, lub całkowita niemożność kupienia swojego własnego kąta.


@dutch Jeszcze do tego co wyżej napisałem.

https://www.wykop.pl/link/3815331/75-studentow-w-uk-nigdy-nie-splaci-kredytow-studenckich/

75% Brytyjczyków nigdy nie spłaci kredytu studenckiego.

4 miliony z nich w wieku 21-34 lata, będzie mieszkać z rodzicami. Żyją z dnia na dzień, kasę wydając właśnie na te ajfony i inne konsole, niczego nie mając.

Sorry, ale ja wolę
@saracenxc: Z założenia miało być prawie 60 miliardów, spokojnie jeszcze daleko do końca roku, poza tym z taką hurtowo wprowadzoną ilością nowych podatków to się dziwie że na plus jeszcze nie wyszli.

Za samo uchwalenie takiego budżetu z takimi spodziewanymi stratami, cały rząd powinien zostać posadzony za zdradę.