Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być zjebem umysłowym aby komuś dewastować auto w ten sposób?
Jeszcze na lusterkach, czym stwarza zagrożenie dla kierowcy na drodze jak i dla innych uczestnikach ruchu.
Na zdjęciu niżej, powód pojazd zaparkowania nierówno przez auto po prawej stronie do którego się dostosowałem.

#motoryzacja #krakow #patologiazmiasta
Pobierz Bunch - Jakim trzeba być zjebem umysłowym aby komuś dewastować auto w ten sposób?
Je...
źródło: comment_01xTbTr64SBfGSnVLv1i3o9M86BnvyCv.jpg
  • 83
@Muficzer:
Zaparkowałem na środku (samochód ze schowanymi lusterkami to mój). Zdjęcie zostało zrobione wczoraj, na dowód tego, że stoję tak jak pozwala mi sytuacja (przeczuwałem, że coś się wydarzy bo mam #!$%@? sąsiedztwo).
Kolejne zdjęcie pochodzi już z ranka następnego dnia, ktoś wjechał-wyjechał więc układ aut się zmienił a na fotografii pokazałem swoje lusterko.
@ponton

Ja się przytulam na milimetry do tego który stoi źle, tak abym nie wystawał za linię swojego miejsca. Inaczej nie parkuję. Jak ktoś stanął krzywo, to zrobił to świadomie - zawsze może wsiąść od strony pasażera albo przez bagażnik. Jego problem, ja chcę się trzymać linii i być OK wobec tych z drugiej strony którzy parkują dobrze. A ten obrazek to naciągany jest.

@Bunch ale Ty nie masz tam wyznaczonych miejsc
Dlatego jak tylko zobaczyłem akceptację społeczną dla inicjatyw typu karny #!$%@?, stop cham itp. Wiedziałem że zaczną się nadużycia w samosądach ale wykopki minusowały. Jak nadrukujesz wlepek to świeżbi ręka ponaklejać, jak wychodzisz na miasto obić mordę jakimś chamom to w każdym widzisz chama