Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być zjebem umysłowym aby komuś dewastować auto w ten sposób?
Jeszcze na lusterkach, czym stwarza zagrożenie dla kierowcy na drodze jak i dla innych uczestnikach ruchu.
Na zdjęciu niżej, powód pojazd zaparkowania nierówno przez auto po prawej stronie do którego się dostosowałem.

#motoryzacja #krakow #patologiazmiasta
Pobierz
źródło: comment_01xTbTr64SBfGSnVLv1i3o9M86BnvyCv.jpg
  • 83
@Bunch: Coś co zaczęło się jaka dobra akcja przeciw łosiom parkingowym zostało przejęte przez bandę idiotów szukających zaczepki i okazji by to gówno przylepić. A wystarczyłoby ruszyć trochę głową, że w momencie parkowania sytuacja mogła zupełnie inaczej wyglądać.
@Gustlik: Źle bo tyłem do budynku? Nie żartuj, pierwszę słyszę że prawo nakazuje parkowanie tyłem lub przodem. Nigdy czegoś takiego nie słyszałem.

Ponadto, mam bardzo mały promień skrętu w samochodzie, więc tym chętniej parkuję tyłem.
Zobacz, że auto zaparkowałem w taki sposób, że nie wystaję za linię po lewej. Stoję na linii, ale nie wykraczam za nią.

Źle bo tyłem do budynku? Nie żartuj, pierwszę słyszę że prawo nakazuje parkowanie tyłem lub przodem. Nigdy czegoś takiego nie słyszałem.


@Bunch: Bancz, mimo całej sympatii do ciebie ktoś ci to musi w końcu powiedzieć bo ty naprawdę nie masz pojęcia co źle zrobiłeś - nie parkuje się tyłem
Pobierz
źródło: comment_92rcQQWZJSSWOvumktRQDp3nG7Dj0xGq.jpg
ludzie naklejający te gówno są gorsi od ludzi (nie wszystkich), którym to naklejają


@mcfreak: ja dałem kiedyś za wycieraczkę, oczywiście bez przyklejania. I zadziałało ;)
@Silvervend
@gosciu

Zdawałem prawko w... 2011 roku i wtedy to właśnie wchodziło - przynajmniej wydaję mi się że właśnie z tej racji o tym wiem - bo pewnie gdybym nie wiedział to też miałbym spore zdziwko.
Na pierwszym zdjęciu Twoje auto jest zaparkowane przodem do drogi, auto obok tez. Na drugim zdjęciu nie ma dwóch aut zaparkowanych przodem do drogi. Wytłumaczysz?
@Gustlik: Już mam. Chodzi o parkowanie tyłem na chodniku, a nie do elewacji budynku, aby kierowca widział, czy przypadkiem nie stanowi zagrożenia dla przechodniów. Jeżeli masz wyznaczone miejsca parkingowe, to nie ma żadnego zakazu parkowania tyłem. Nie ma też żadnego znaku drogowego, który zakazuje parkowania tyłem do elewacji budynku.