Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebna porada w kwestii kupna roweru górskiego.

@xgalx:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!
@xgalx: szczerze to ten za 2500 to znam goscia, sprowadza rowery ma ich cala mase i czesto leza u niego po 2 lata zanim mu sie uda je sprzedac, moze bezposrednio jakbys kupowal od neigo we Wro udalo by cie sie stargowac ze 200. W obu na bank trzeba bedzie wymienic lancuch, ew kasete jezeli nie przyjmie i bedzie to wlasnie te 200zl+-. Najwazniejsze to czy amortyzator ugina sie pod twoja
@xgalx: ciężko powiedzieć na jakim poziomie te części są już wyeksploatowane. dokładnie jak @krzysiekdw wyliczył. Z nazwy grupy osprzętu są dobre. Ale jak to trzeba będzie dobrze przeserwisować, odpowietrzyć hydraulikę czy zrobić dobry serwis rock shoxa to też koszty .
@krzysiekdw
@leniuchowanie
Super dzięki wielkie za pomocne rady.
Tak naprawdę chyba napalilem się niezdrowo na ten rower. Pochodzilem po necie i znalazłem za 2500 nowke sztukę ghosta z zeszłego roku. Znalazłem sklep w którym przejechałem się na nim i co nowe to nowe :) 3 lata przy mojej jeździe będzie bez obsługi :)