Wpis z mikrobloga

od maja mam problem ze sklepem outletsport24.pl, zaryzykowałam kupno tam butów i teraz żałuję. próbuję doprosić się o zwrot hajsu, bo paczka była wysyłana już dwa razy i za każdym razem poczta polska ją zwracała do nadawcy. nie znam się na tym i nie wiem, po czyjej stronie jest wina. podpowiedzcie coś, proszę. (,)
#outletsport #zakupyzchin #pomocy #pocztapolska
  • 325
  • Odpowiedz
Typowe fejki sam na nich nabrałem ,ta firma handluje na Ebayu pod nazwą Acrossports lub Orange Jungle ,główna siedziba znajduje w Niemczech w mieście Erfurt
  • Odpowiedz
Zamówiłam buty z tej strony 10 dni temu, kolejna naiwna ofiara oszustów.. dziś po przeczytaniu tych opinii wystraszylam się zaczelam do nich wypisywać wystraszyli się bo zaraz wyslali do mnie maila z trescia ze zlecenie jest w realizacji. Podałam im swój nr konta i wyslalam im linka tego aby poczytali o sobie na internecie, że jeśli do jutra kasy nie będę miała zglaszam sprawę.
  • Odpowiedz
@karolina00011:
1 września wg etykiety zostały nadane, 15 wrzesnia PP próbowała je dostarczyć ale dopiero wczoraj zerknąłem do skrzynki i znalazłem awizo. Ogólnie mam je na nogach od 4h i są nawet okej. Sznurówki są długie(nie tak jak wszędzie piszą za krótkie), nie skrzypią. Jedyna różnica rzucająca się trzymając but 20cm od nosa to gorsze wykonanie szycia, zwyczajnie jest trochę rzadziej nić. Ogólnie porównując do oryginałów to różnica w wyglądzie mała,
  • Odpowiedz
To nie chodzi o te 200zl bo wiem, że i tak tego nie odzyskam! Ale chodzi o ludzi ktorych są setki a może tysiące aby przynajmniej spróbować, by wiecej nikogo nie nabierali. W kkońcu podali nr konta więc na tym też można sie oprzeć ktoś ta kasę zbiera - wystarczy pomyśleć
  • Odpowiedz
To nie komputer że sobie namierzysz IP. Serwer ich stoi na home.pl więc może u administracji uzyskałabyś dane. Numery są dzis rejestrowane i nie ma żadnego problemu używać numeru nie zarejestrowanego. Istnieje coś takiego jak znikoma szkodliwość społeczna więc bez pozwu zbiorowego albo raczej sprawy zbiorowej nic się nie wskóra. ;). sądząc po Twoim nicku to dopiero co skończyłaś 18nascie lat, więc wszystko jest takie proste. Niestety nie jest. Ochrona danych osobowych
  • Odpowiedz
Ja tylko dałam przykłady w jaki sposób można spróbować, a nie że trzeba tak robić. I nie mam 18 lat tylko o wiele więcej. Nie musisz mi mówić, że istnieje ochrona danych osobowych bo doskonale o tym wiem, ale skad ty wiesz ile takich kowalskich złożyło już doniesienie na owa firme? Policja może sama interweniować w takich sytuacjach jeśli wymaga tego sytuacja. Nie wiem skąd w tobie tyle złośliwości? Wedlug mnie komentarze
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd w tobie tyle złośliwości?
- Może stąd że to walka z wiatrakami. Tak samo jak z dopalaczami i innego typu przekrętami. Zamkną jedną stronę utworzą drugą ot i biznes się kręci.
Policja może sama interweniować w takich sytuacjach jeśli wymaga tego sytuacja
- Oni mają ważniejsze rzeczy do roboty. UOKiK prędzej tym powinien się zainteresować.
Wedlug mnie komentarze typu ''najmij hakera'' powinienes/as zachować dla siebie, bo nie jest to
  • Odpowiedz
Mi już nie chodzi o to, że są one podróbkami, niech sobie będą wiadomo nie każdego jest stać na oryginalne maxy które są po 300 wzwyż, chodzi po prostu o fakt ze w żywe oczy ludzie są nabijani w butelkę, że są oryginalnie, bo jeśli ja bym wiedziała od początku że to podróbki w życiu bym nie dała 200 stow wolałabym dołożyć 100 i mieć oryginalne.

Akurat pisałam z osobą na czacie,
  • Odpowiedz
Witam poraz kolejny zadzwoniłam do ukoik. Pan powiedział aby zgłosić całą sprawę na policję i oni dojdą do tego nawet gdy dane są fałszywe itp ale tak jak mi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy bo dziś mija 10 dzień dlatego zaraz biorę się za pisanie odstąpienia. I muszą oddać, a jak nie oddadzą to wiadomo policja. Sam powiedział, że to firma krzak skoro, nie odpisuja na maile ani nie oddzwaniaja
  • Odpowiedz
Po miesiącu walki z wiatrakami dostałam maila, że moje zamówienie zostało anulowane i że powinnam sama kontaktować się, by poznać przyczynę. Domagałam się zwrotu gotówki poprzez liczne maile i list polecony. Kasy nadal brak. Sprawę zgłosiłam na Policję. Namawiam do tego wszystkich pokrzywdzonych. Im więcej się Was zgłosi, tym lepiej. Debatowanie na forum nic nie da, tu trzeba działać. Można to nawet zrobić poprzez maila i wysłać opis sprawy. Jest nadzieja, tylko
  • Odpowiedz
A wysyłanie butów do niektórych to przykrywka. Przecież muszą stwarzać pozory i grać na czasie.
Gdyby nikomu ich nie wysłali nie mieliby już prawa bytu.
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy osoby, które już te buty dostały mają powód do radości, skoro to oczywiste podróby, które przy odrobinie szczęścia wytrzymają 3 mce. Który markowy sklep oferuje wszystkie air maxy w tej samej cenie i pełnej rozmiarówce, skoro nawet przed obniżką ciężko trafić większy rozmiar?
  • Odpowiedz
Spotykam się z liczna krytyką, że na policję i z kim chce walczyć, że to walka z wiatrakami, nawet facet mówił z ukoik ze po IP dojdą, przecież maile muszą wysyłać z komputera!. Ale z drugiej strony medalu nie chodzi już o to ze wszyscy jesteśmy oszukani, tylko o fakt, że oszukanych jest 100 razy więcej! Agnes zgłoszenia tego na policję pomogło Ci coś? Ja od 2 dni pisze maile, nawet delikatnie
  • Odpowiedz