Wpis z mikrobloga

@malaaaae30: to nic nie da, oni maja to w nosie. Do kilku osob wysylaja list przewozowy i do kogos dojdzie ta paczka. Ja na pewno jak nie dojdzie do konca tygodnia, pieniedzy nie zwroca to zglaszam to na policje. Moja znajoma jest policjantkom i cos mi na pewno doradzi.
Zbiorowy mail nic nie da, Panią kot ktoś kieruje i zwyczajnie ma tak robić jak jej mówią i nie ma nic do gadania. Maile grzecznościowe nie pomagają, dopiero gdy zaczniesz ich porządnie straszyć coś robią w kierunku paczki, niby ja kompletuja, niby wysyłają.
Moja niby jest w drodze do Polski, zobaczymy ile w tym prawdy.
@Kinga99: Wstawiałem trochę postów wyżej zdjęcia maxów. od oryginałów różnią się jedynie jakością wykonania, a tak są w porządku, dobrze się je nosi jak na podróbki.
Nie bierzcie też mojej opinii jako zachwalanie sklepu bo więcej tam nie kupię ze względu na to jakiego wała z ludzi robią.
@lele123: widziałam, ale chciałabym znać również innych opinie na temat tych butów czy bardzo rzuca się w oczy, że to podróbki. Czy tylko tobie trafiły się w miarę przystępne czy innym grosze.
@Kinga99: zero informacji. Bombarduje ich mailami. Mam znajomom policjantke i doradzi mi co mam zrobic. Ja tej sprawy nie odpuszcze. Nie bede nikomu robic prezentow, nie stac mnie na to. Oni do kilku osob pewnie ten sam link wyslali.
Buty doszly wlasnie teraz. Zaraz zdjecia zrobie, sa mega lekkie i troche smierdza jak buty od chinczykow za 50zl. Dzoiwne jest to, ze zostaly przekierowane z jeleniej gory do mnie od niejakiej patrycji gorskiej.
@karolina00011: masakra.... moje stoją caly czas w tym samym mieście i od kilku dni stoi ciągle w tym samym miejscu, najwidoczniej buty nie byly do ciebie a dali ci link na odczepnego.. bo nikt przecież by awiza na piękne oczy nie odebrał
:o może ta cała Patrycja górska jest również zamieszana w ta sytuację? Bo już którejś z kolei osoby butu tam trafiają.. Może nasza pani ''kot'' to właśnie Patrycja górska?
Mi się wydaje ze ta osobą również jest zamieszana w to wszystko bo niby na jakiej podstawie mialaby ''przekierować paczkę'' ta osoba co ja odebrala. Buty niczego sobie mówiąc szczerze... nie widać aż tak bardzo ze podróbki
Jeżeli moje buty również dojdą do tej osoby to sprawa jest kompletnie śmierdząca. Może być nawet tak, że my wypłacamy jej na konto pieniądze tej Patrycji.
Jeśli moje buty dojdą do tej samej osoby to znaczy, że oni są zamieszani i najprawdopodobniej do nich dochodzą nasze pieniądze za te buty.. ta sprawa jest strasznie śmierdząca. Dobrze by było aby ktoś komu doszły buty potwierdził czy miał wysłane do tej osoby co tobie i później do niej. Można by było wtedy na policji podać adres oraz imiona tych osób.
A moje prosto od Chińczyka dotarły z Beijing. Czyli chyba z Pekinu. Może mają jakichś pośredników w PL. Najprawdopodobniej siedzi jakiś azjata i to obsługuje stąd kiepskie odpowiedzi mailowe. Zamawia bezpośrednio z fabryki i niektórym ślą na adres docelowy a niektórym na adres przerzutowy że niby paczka z PL dotarła. W sumie w Wólce Kosowskiej też handlują wszystkim co popadnie
@karolina00011: No podeszwa jest bardziej plastikowa niż gumowa. Zapach u mnie był taki jak każdy innych butów. Nie taki ostry chiński jak tenisówek po 10zł :D Mój model oryginalnie nie ma szytej podeszwy i buta, no chyba że od środka to jest jakaś nic
@sylwia-gabala: no to pewnie zostana odebrane i rozeslane dalej, u mnie tak samo bylo, ze zostaly dostarczone na poczte w jeleniej i jak pisalam do nich maila to mi odpisali, ze paczka zostala przekierowana, wiec tak jak pisalam wyzej, zamawiaja wieksza ilosc do konkretnej osoby i pozniej dalej sla.
W oryginalnych air maxach szyte są podeszwy ale jak wyciagniesz wkładkę to widac szycie a z wierzchu masz but klejony do podeszwy przynajmniej ja tak miałam w dwóch modelach i powiem szczerze, że oryginały są też nie zbyt wytrzymałe dwie pary miałam i nawet pełnego roku nie wytrzymały bardzo słaba podeszwa , natomiast kupiłam ostatnio buty adidasa takie do biegania i nie mam do nich zastrzeżeń mimo, ze podeszwa piankowa i o
@karolina00011:
Jedyne co się starło to znaczek z wkładki butów ale to w każdych chwilę wytrzymał. Przyjemnie się nosi :) Jeszcze jedna różnica to że zapiętka jest dosyć mięka, nie ma takiej sztywnej wkładki jak w oryginale.
@Kinga99:
No ja mam oryginalne Air Max One i podeszwa z przodu po bokach jest odklejona, szybko mi się zniszczyły ale mam zwykłe nike za 100pare złotych i jedyne co to guma starta
@lele123: czyli mówisz, że bardzo nie rzuca się w ich brak oryginalności? Ja powiem szczerze, że dlatego skusilam sie na buty bo cena jak każdy.... ale też dlatego, że w oryginalnych jak mówiłam szybko podeszwa sie psula i odklejala, a nie mialam zamiaru placic po 400 prawie zl za buty które są tak bardzo slabe, ja mam model adidasa za 130 zl i sobie chwale jak mówiłam, jeśli chodzi o nike
Buty zamówiłem 1 września, nadal nic. Liczne maile, telefony, nic nie dają. Jedynie Szanowna Kot podała link http://www.17track.net/pl/track?nums=LX490313306CN&fc=0 a na reszte wiadomości nie odpisuje. Ale mam lepszą wiadomość, Kupiłem 18 września te same buty ale za 340, oryginalne, z allegro. Kilka dni temu napisałem do nich co się dzieje z przesyłką. Dostałem linka zwrotnego http://www.17track.net/pl/track?nums=LX488988415CN xD No przecież #!$%@? ja w to nie wierze xD Ktoś coś może pomóc? Powiedzieć kiedy mogą
@surykatka-ti: Czy na aukcji allegro, na której zamawiałeś były inne dane? Czy może handlują pod innym adresem? Jeśli masz pewność, że pochodzą z tego samego źródła, to może być bardzo istotne. Jeśli możesz, prześlij mi dane firmy od której zamawiałeś na allegro na zahira81@wp.pl lub wklej linka.