Wpis z mikrobloga

@soczke2526:
Nie mam się do czego doczepić, są w porządku. Jeśli jeszcze w sklepie na stronie byłaby informacja, że czas oczekiwania to minimum miesiąc, a kontakt ze sprzedawcą byłby jakikolwiek . . .
Ja proponuje się skrzyknąć i zgłosić sprawę na Policję. Wysłałam 200 zł na konto i butów nie mam.
Ja przestrzegam wszystkich odwiedzających tę stronę. Proszę nie kupować butów od tych Państwa. Oszustwo i złodziejstwo.Nie mam ani butów ani pieniędzy.
@Johny1200: Oszuści i nic więcej ja też już czekam na buty pół miesiąca i dalej nic. Odpowiadali na początku na czacie a teraz nic o butach nic nie słychać jak i również o kasie. Brak słów o tej firmie jak można tak oszukiwać ludzi gdzie tu sprawiedliwość?!?
Witam. Popieram propozycję Pana Johny1200, żeby zgłosić sprawę na Policję. Mam dokładnie taką samą sytuację. Najpierw czekałam na przesyłkę cały miesiąc, a później, kiedy dokonałam zwrotu, paczka nie została odebrana. Dotarła do mnie z powrotem i musiałam dodatkowo płacić za jej odbiór. Też wmawiali mi, że wypełniłam zły adres i musiałam wysyłać zdjęcia paczki. Poźniej powiedzieli mi, że przyjedzie po paczkę ich kurier i ją odbierze. Specjalnie czekałam na niego przez tydzień
Witam, specjalnie założyłem konto by móc komentować i dostawać powiadomienia.
2 września (mamy 11) zamówiłem buty za 200. Niby przesyłka jest do 5 dni roboczych, czekam i nadal nic. Dzwonie, piszę na podany email kontaktowy ale 0 odzewu. Teraz doczytałem że są to podróbki tych butów które oferują a nie oryginalne. Jestem za by zgłosić ich na Policje, jest to zwykłe oszustwo. Wpłaciłem pieniądze za ORYGINALNE buty, dostanę (o ile dostane) podróbki...
Ja nawet ich nie zwracam tych podróbek, bo jeszcze pewnie się narażę na dodatkowe koszty związane z wysyłka paczki, a zwrot pieniędzy od nich będzie ciężko egzekwować. Na buty czekałem miesiąc na zdjęciu wyglądały zupełnie inaczej,a przyszła straszna podróba.
Ja zamówiłem buty w maju. Najpierw dostałem zwrot kasy bo okazało się, że nie ma takiego rozmiaru jaki zamawiałem. Poprosiłem o info o dostępności po czym zamówiłem jeszcze raz. Dostałem buty po miesiącu. Po 3 miesiącach podeszwy od rzekomych oryginalnych "AIRMAXów" zaczęły się odklejać. Też bezskutecznie dzwoniłem do nich. Napisałem maila i dostałem w odpowiedzi adres, na który mam wysłać buty i reklamacje. Nie odebrali z poczty awizowanej paczki i przesyłka do
Dołączyłam właśnie do grona naiwnych i oszukanych klientów. Mija miesiąc. Kontakt prawie zerowy. Jedyne maile jakie dostałam, to o potwierdzenie adresu i o rzekomej wysyłce 31 sierpnia, której nie ma do dziś. Zgłosiłam sprawę na Policję i doradzam zrobić to każdej pokrzywdzonej osobie. Sklep w żaden sposób nie informuje na stronie o sprzedaży podróbek, tylko o wysyłce z zagranicy. Mój list polecony z żądaniem zwrotu pieniędzy nawet nie został odebrany. Ostrzegam wszystkich
Ten sam problem. Kasa wpłacona 21 sierpnia, buty niby wyslane 4 wrzesnia i dalej nic. Pisanie maili, telefony-zero odezwu. Zgłaszam sprawe na policje. Ludziska zrobmy cos wspolnie, sporo nas jest tutaj, a ile osob musi byc, ktore maja ten sam problem co my i nic nie zrobili. Strona funkcjonuje w najlepsze i dalej beda oszukiwac ludzi. Dajcie jakies pomysly, zeby odzyskac kase, moze jakis pozew zbiorowy?
@karolina00011: @surykatka-ti:
Komu chcecie założyć sprawę Kotowi który czasem odpisał na maila. Dane na stronie są fikcyjne. Też się skusiłem ceną a dopiero potem przeczytałem opinie o tym sklepie(moja głupota). Buty zamówiłem 22 sierpnia a wysłali paczkę(o ile wysłali) po pierdyliardzie maili 31 sierpnia. Od tamtej pory cisza na czacie i mailu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Raczej kasa stracona. Już wolałbym by te buty nie przyszły
@Hack3rz: witam ja takze od 2mc nie moge sie doprosic o buty jak nastraszylam ze pojde na policje to status sie zmienil na wyslane poczta polska ....teraz niby poczta przeczymuje moje buty 2tyg . To jest jakas kpina.