Wpis z mikrobloga

@sroka22 Jak to mówią: są plusy dodatnie i są plusy ujemne ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tych z przednim czytnikien bałbym się że mógłby mi telefon spaść podczas odblokowywania xD
@WolfSky: Ja swojego wsadzam po prostu pod kran indyjsku w umywalce. Spadł mi co prawda pare razy i obawiałem się czy to nie wpłynie na wodoszczelność, ale na razie (odpukać) nic się z nim nie dzieje. Jeśli się boisz, to najbezpieczniejszym sposobem jest szpilka - działa od paru lat jako środek do czyszczenia wszelkich szczelin i portów.
@WolfSky: mi się bardziej #!$%@? syfem kratka od głośnika gornego (tego od rozmów) i najlepiej sprawdziły się wykałaczki (do delikatnego wydrapania brudu - drewno jest miękkie w miarę i nie uszkodzi powierzchni) a potem srsjtasma na wykałaczce bardzo lekko zwilżona płynem do odkażania rak. Na dole w grę wchodzi tylko wykałaczka (złamana w pół pod katem) i mozolne dłubanie (pół opakowania trzeba czasem #!$%@?).
@vieniasn mam teraz HTC 10, wcześniej miałem nexusa 5x, nawet miałem te słynne xiaomi (2 miesiące bo się #!$%@?ł i wyrzuciłem ). Każdy AOSP, ten z nexusa, czy ten z tą leciutka nakładka od HTC, gubił klatki zaraz po odblokowaniu. A te śmieciowe xiaomi nie. Broń boże tego nie polecam, chiński szit, ale płynność w nim dużą była.