Wpis z mikrobloga

@WolfSky do czego Ci się przydaje ta pseudo wodoszczelność? Pod prysznicem robisz sweet focie? Są lepsze telefony na rynku. Chyba, ze masz duzo sprzetów od apple to ok, wtedy to ma sens. Kiedyś sam miałem iphona, ale to było za czasów SJ. Teraz iphone wygląda średnio i ich system też stracił na wartości. Do tego ceny nieadekwatne do możliwości.
@pawel86: do tego, że nie boję się wziąć fona z mokrymi łapami, do tego, że już raz zostawiłem go na deszczu bo zapomniałem na 2h i się nic nie stało, do tego, że raz wpadł mi do wanny i żyje oraz do tego, że mogę pogadać nawet jak pada.
Nie korzystam z telefonu jak gimbaza - chodzi mi tylko o to, żeby działał płynnie, a jak mnie stać to nie chcę
@WolfSky: ale ja żadnej wojny nie toczę. Ja tylko uważam, że są lepsze i ładniejsze telefony na rynku i tyle.
Dlatego na dzień dzisiejszy nie kupię iphona. Chyba, że wypuszczą coś rewolucyjnego co będzie mi potrzebne.
Każdy kieruje się czymś innym. Jeden kupuje iphona dla samego loga, drugi kupi telefon dla zdjęć i będzie to sony lub nowy S6 Edge Plus, ktoś tam będzie chciał mieć zdjęcia szerokokątne i wybierze LG
O #!$%@? xdddd zwykle pytanie jak cos tam wyczyścić w telefonie i juz wybucha wojna co jest lepsze xdddd Wy to chyba używacie swoich telefonów do sterowania dronami bombardującymi Syrię ze sie kłóćcie na którym lepsza celność. Różnicy miedzy flagowcem samaunga a appla w codziennym użytkowaniu wielkiej nie ma wiec nie wiem o co ta gownoburza.
@WolfSky: najlepsza metoda to ta z igła, zawsze działa, cieżko chyba cos zepsuć. Jak masz
Ej mam sprawę tydzień temu byłem na jeziorze i pływałem z telefonem iphone xs wczoraj zauważyłem że lewy głośnik nie działa pójść do serwisu czy samemu można jakoś to załatwić?
#!$%@? chciałem rowniez poznac sposob na to jak wyczyscic otwory do penetracji ale dowiedzialem sie ze samsung galaxy jakis tam #!$%@? gubi klatki ze xiaomi jest lepsze od iphona gowno prawa #!$%@? mac i ze 90% osob ktore tu sa maja bol dupy bo se nie moga kupic iphona tylko jada na 5 letnim xiaomi ktore spadlo im 73636382773 razy i nawet rysa #!$%@? nie powstala a ze iphone juz by sie