Wpis z mikrobloga

  • 0
@vieniasn też nie raz nie dwa widziałem jak s8 muli, wszystko kwestia animacji. Te w iPhone trwają wieczność w związku z czym bardzo maskuja jakiekolwiek spowolnienia czy klatkowania. Wystarczy wydłużyć animacje w S8 do takich jak w iPhone i będziesz miał to samo. Co nie zmienia faktu że większość apek ładuje się szybciej na s8... No i oczywiście iPhone pod względem ekranu, baterii i aparatu nie ma podejścia do s8, do s7
  • Odpowiedz
Ich się nie czyści. One są zaprojektowane w taki sposób że jeśli się dziurki zabrudzą to znaczy ze juz minęła premiera nowego iPhone i użytkownik powinien swojego wymienić na nowego.
  • Odpowiedz
@wysuszony: co masz na myśli? Przynajmniej się nie wiesza. Wchodzenie do opcji by włączyć internet i tak jest szybsze niż w androidzie bo *klik* i jest, nic się nie wczytuje
  • Odpowiedz
@Frysiexxx: skopiuję kilka tylko ułomności iOS/iPhone z mojego poprzedniego komentarza

brak diody powiadomień (wtf xD), brak możliwości przypisania multitaskingu do przytrzymanie home skoro siri i tak nie ma pp polsku (dwuklik ssie), podziału na normalne foldery w aplikacji zdjęć (są tylko albumy a wszystko razem ze śmieciami z neta trafia na rolkę aparatu), brak haptic feedback, brak możliwości zmiany ikon (niektóre są paskudne a ogólnie to cały system ma niespójne ikony)
  • Odpowiedz
@wysuszony: nie przy wszystkim się zgodzę ale z grubsza masz racje. Nawet o tym nie pomyślałem, to jest ponad połowy tego co napisałeś. No, iPhone spadł teraz w mojej opinii troszkę w dół, ale płynność z która chodzi po kilku miesiącach wybacza
  • Odpowiedz
@WolfSky: dobra, nie chce mi się czytać tych farmazonów. Tez mnie interesuje odpowiedz na pytanie które ześ zadał. Czyli jak ludzie to czyszczą?
  • Odpowiedz
@Frysiexxx: też uważam że ogólny feeling z użytkowania jest zdecydowanie lepszy na korzyść iOS. Co chcę to uruchamiam w ułamku sekundy, z aparatem włącznie. No ale niektóre wady są śmieszne i dziwi mnie że nikt w Apple do tej pory tego nie ogarnął.
  • Odpowiedz
@Inguz I takiego który jest z przodu nadal można tak użyć :P dodatkowo w wymienionych przeze mnie sytuacjach- a w nich ten z tyłu jest bezużyteczny
  • Odpowiedz