Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy to normalne, że facet na moje babskie pytania czy jestem dla niego najpiękniejsza, odpowiada głuchą ciszą albo pytaniem, czy bycie "naj" jest warunkiem koniecznym do związku? Czy uciekać? :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 39
ale skoro z tobą jest, to znaczy, że nadrabiasz w innych aspektach i takie pytania są po prostu głupie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wiesmin: Szkoda, że często bywa tak, że tym głównym aspektem jest po prostu to, że żadna inna go nie chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: dopóki Angelina Jolie nie zemrze, to nikt nie będzie najpiękniejszy. Ale facet chyba zbyt pragmatycznie podchodzi do sprawy. Czemu go tak często pytasz - brakuje Ci komplementów? Jeśli tak, to może warto zapytać w pierwszej kolejności, czemu Cię tak mało komplementuje. I powiedzieć wprost, że lubisz jego komplementy. Ale pozwól mu ubrać je samodzielnie w słowa. Jakbym zapytała swojego niebieskiego "czy jestem dla ciebie najszczuplejsza???", a on by odpowiedział, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie. Kobiety to nie tylko uroda i to nie jedyna rzecz którą się kieruje. Dziewczyna może nie być najpiękniejsza, ale to nie znaczy, że nie jest piękna. Tak jak mi się podoba jedna dziewczyna, chociaż realnie oceniając jest 7/10 z wyglądu, ale to jak się dogadujemy, czy rozumiemy sprawia, że ona sama, jako całość, wraz z charakterem jest dla mnie po prostu wspaniała.

Jeśli sądzisz, że ktoś jest zdesperowany, bo
No okej. Ale dla świętego spokoju mógł skłamać, mógł przecież ująć to spokojnie w słowa "Dla mnie jesteś".
Są oczywiście o wiele gorsze rzeczy w związku, ale poczucie, że nie jest się dla swojego partnera piękną jest po prostu dołujące. I później cię całuje, kocha się z tobą i te dołujące myśli, że może wyobraża sobie jakąś inną fajna dupę.
To są nasze, kobiece szaleństwa, które nie każda kobieta ma, ale tak
@pomidorowka: Czy on powiedział jej, że nie jest piękna? Prawdopodobnie nie jest najpiękniejsza, tak jak prawie wszystkie kobiety na ziemi. Oczywiście mógłby jej powiedzieć, że "dla niego jest". Ale czy by w to uwierzyła? Wiadomo by było, że to znaczy coś w rodzaju "jest na świecie wiele pięknych kobiet, ale ja chcę tylko ciebie, mimo że według obiektywnych kryteriów jest mnóstwo piękniejszych kobiet ". Może OPka właśnie tego oczekuje i nie