Wpis z mikrobloga

Niemcy w końcu zalegalizowali śluby osób jednopłciowych, chociaż Angela jako Chrześcijanka (jest chdeczką) była przeciwko. Co sądzicie o tej bardzo ciekawej nowinie, popieracie, jesteście przeciw? #lgbt #4konserwy #homoseksualizm #niemcy
Smierc-wrogom-ojczyzny-14 - Niemcy w końcu zalegalizowali śluby osób jednopłciowych, ...

źródło: comment_q504CuX4aCziFGc78O6HBZLKP1hDOkfF.jpg

Pobierz

Śluby par jednopłciowych w Niemczech, co wy na to?

  • To ich życie, nie mi w to ingerować 57.1% (561)
  • Moja religia nakazuje nienawidzić ich 8.6% (84)
  • Dorośli ludzie powinni sami decydować 28.2% (277)
  • Chce narzucać innym swoją religię 6.1% (60)

Oddanych głosów: 982

  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie widziałeś jak pies "tryka" czyjąś nogę? Bo ja chyba równie często co homoseksualistów. Więc Twój argument jest inwalidą.


@zakowskijan72: O kurde, pierwszy raz widzę, żeby ktoś porównywał dojrzałą relację między dwojgiem ludzi do psa, który chce sobie ulżyć i posługuje się do tego czyjąś nogą. Myślisz, że pies skacze człowiekowi na nogę, bo się w niej zakochał albo odczuwa do niej pociąg seksualny? Równie dobrze można uznać kobietę
  • Odpowiedz
Niech ludzie robią co chcą

Pedofile i psychopaci też?


@zakowskijan72: Odwrócę pytanie: a katolicy też? Twoje przekonanie, że jesteś taki fajny, dobry i moralny nie jest niczym uzasadnione. Może to właśnie katolicy są źli i należałoby wprowadzić zakaz katopropagandy, bo niszczą społeczeństwo przez wytwarzanie podziałów, propagowanie nienawiści, terroryzowanie kobiet
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: kij ma dwa końce, pewne instytucje są zamknięte dla osób z dysfunkcją, ale to wiele osób zrozumie gdy minie hype na LGBT.

Swoją drogą dla mnie osobiście pchanie się do małżeństw jest tylko wkładaniem kija w mrowisko.
  • Odpowiedz
@Shanny: Niedojrzali ludzie patrzą na świat przez swoje niedojrzałe oczy. Dla nich pies walący konia gdzie się da, jest tym samym co dwójka kochających się osób.

Wibroseksualność ;)

@FotDK: Hype na lgbt? Czyli co, widząc tęcze myślisz o sexie z facetem? Bo jeśli tak, to znaczy że to nie hybe, ale kryptogejoza cię dopadła.
  • Odpowiedz
hype to wzmożona popularność i temat pojawiający się w szerokiej informacji i popkulturze


@FotDK: Jak ludzie nie będą się bali ujawniać, bo społeczeństwo będzie tolerancyjne, to nie będziesz potrzebował popkultury, bo na co dzień będziesz miał z osobami LGBT do czynienia. Co 30 człowiek to może nie jakoś dużo, ale biorąc pod uwagę ile osób znasz, z iloma przebywasz na co dzień w szkole lub pracy, ilu mijasz na ulicy
  • Odpowiedz
@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: w nowych filmach często przewijają się pary homoseksualne - zawsze jako idealne, często lepsze od hetero małżeństwo/związek. Co z prawdą wiele wspólnego nie ma. Właściwie można to uznać za nie tyle hype, co propagandę w wielu przypadkach.

@alkan: poproszę o dane, świadczące o tym, że co 30 osoba jest homo. Poza tym nie mówimy o stosunku do jednostek a o ocenie pewnych zachowań całego środowiska.
  • Odpowiedz