Wpis z mikrobloga

Mirki z #motocykle i przede wszystkim #motowarszawa - Autodrom Słomczyn polecam jak #!$%@? :) Świeży obiekt, szeroki i przyczepny asfalt a to wszystko raptem 40km od stolnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby komuś się nudziło i chciał pokrytykować, to wrzucam link do ostatniej, dzisiejszej sesji. Robiłem masę błędów w zakrętach, ale chyba nie było tragedii jak na pierwszy raz na torze, bo nie wyglebiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6 sesji 15-minutowych (po trzy w jedną stronę) za 160zł. Podział na 3 grupy zaawansowania, ale dzisiaj ze względu na małą liczbę uczestników były tylko dwie i jeździliśmy co 15 minut :)
kasin - Mirki z #motocykle i przede wszystkim #motowarszawa - Autodrom Słomczyn polec...
  • 22
@kasin piatek to bym musial kombiniwac wolne w robocie no i dobrze by bylo z kims pojechac bo na torze jeszcze nie bylem. W sierpniu pewnie dopiero ogarne temat jakiegos torowania.
Wlasnie w tym kalendarzu nic nie widze. Moze na telefoneie jest problem z wyswietlaniem
@kasin nie bać się, zapier....ć! :) w Pszczółkach (koło Gdańska) na autodromie taka sesja kosztuje 30zl, właścicielem jest PORD i miejsca na 4 sesje rozchodzą się w kilkanaście minut.
my z ekipą jesteśmy na 16 lipca zapisani na razie :) Jeszcze 9 miejsc widzę to jak coś to dawaj też :D


@gerard-kowalski Za szybki jest jestem dla Was ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poważnie, to chyba jedyny weekend w lipcu, który będę mógł spędzić z rodziną, że tak że nie da rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam cały czas poluzowane ;) I dzięki nim widziałem, kiedy ustąpić szybszym.


@kasin: to nie tak, na torze nie patrzysz w lusterka i nie ustępujesz tym co jadą za Tobą, masz jechać swoim torem i nie oglądać się na innych. Jeśli ten za Tobą ma skila to Cię wyprzedzi ale to jego zadaniem jest zrobić to tak, żeby było bezpiecznie, cała odpowiedzialność spoczywa na nim. Możesz co najwyżej na prostych zjechać