Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ponieważ straciłem kod uwierzytelniający kontynuję wczorajszy wpis

Dwa najpopularniejsze komentarze:
@John_archer

I dobrze zrobił.

@Utiopa

Dobrze zrobił, bo jesteś po prostu debilem.

zebrały 979 i 962 plusy
Ponadto większość komentarzy była albo ubliżająca wprost, albo pośrednio. Podsumowując - ok 1000 użytkowników mikrobloga dało wyraz temu, że się ze mną nie zgadza. Niestety w sposób emocjonalny i tępy.
Polemikę podjął @chinskizwiad chociaż zarzucił mnie oszustwo.
Zacznę od zera: Wojsko Polskie (z dużych z szacunku do oponenta) nie powstało od zera, a jest dawnym ludowym wojskiem polskim, które także nie powstało od zera z niczego, a z Polaków wywiezionych do ZSRS i było jedyną drogą opuszczenia Syberii dla tych którzy nie załapali się do Andersa. Jednak patriotyczne - polskie było tylko maszerujace mieso, poganiane na Berlin, cały czas bombardowane komunistyczną propagandą politruków i pod dowództwem komunistycznym. Rokossowski był marszałkiem...
Przeczytaj tekst przysięgi wojskowej - wojsko stoi na straży konstytucji, granic, sztandaru... ale nie narodu. W 1981r opowiedziało się przeciw Narodowi i nie mam podtsaw sądzić, że teraz jest inaczej, [odchodzący gen. Różański jawnie spostponował naród]

pkt. 1
Uważam, że Wojsko Polskie jest niehonorowe, bo używane niehonorowo,
- bez wypowiadania wojny: działania GROMU w Iraku przed uderzeniem tzw "koalicji", działania GROMU w kilku krajach wschodniej Afryki,
- prowadzenie wojny ekspedycyjnej pod przykryciem "misji stabilizacyjnych"
- nielojalność WP wobec wlasnych żołnierzy [Nanghar Khel - gdy żołnierze w środku teatru działań wojennych na ostrzał zareagowali ogniem - zbrodnia wojenna, więzienie, napietnowanie]
Nadto Afganistan przed 2001 był w stanie wojny domowej, a Polskie Wojsko wmieszało się w tą wojnę wspierając uzurpatora ze Stanów - Hamida Karzaja. Nie kupuję narracji o zwalczaniu terrorystów, choć terrorystów zwalczali, z tego względu, że USA samo tych terrorystów wykreowało, obstawiając Mudżahedinów przeciwko Armii Czerwonej.

2a) Polska dla Ciebie (a dla mnie polsza) jest państwem prawa dla Ciebie (a dla mnie sankcjonującym bezprawie): 27 rok w cieniu "teczek", storpedowanie wysiłku uwolnienia się od ciężaru tychże "teczek" i agenturalnych przeszłosci - [patrz: nocna zmiana]. Żeby nie było, nie mam do tego partyjnego stosunku, ja zauważam problem ktory się nazywa Gruba Kreska i mierzi mnie to, że każdy lustracją gra, czego ostatnim przykładem był pis który za poprzedniej Kaczki teatralnie pogroził paluszkiem "Stokrotce" dając subtelnie znać, że coś wiedzą, oraz wyszsykowawszy raport z aneksem, ktory nadal jest tajny wbrew obietnicom [ot, mają swój własny zasobik haków]. Nawet IPN który miał odtajnić cały zasób zatrzeżony - na potrzeby wojenki smaczki nadal ma utajnione.
2b) ale to nie jest szczególik bez znaczenia, gdyż te szczególiki składają się na ogół; #!$%@? że kpt UB czas odsiadki miał wliczony do służby, #!$%@? że ZUS wysyła Morelowi na izraelski adres emeryturę, a Prokuratura nie jest w stanie go namierzyć, #!$%@? że hajs z FOZZ się rozpłyn... w niebyt, #!$%@? że chciawszy zarobić więcej, więcej poświęcam własnej energii np by wypiec więcej bułeczek, tym więcej US mi zabiera, #!$%@? tu, #!$%@? tam, ot choćby głupia spalona budka na Marszu Niepodległosci i obciążenie kosztami Ruchu Narodowego i rozkręcenie narracji wrogiej RN, by po kulku latach, w jakiś nagraniach wyszło, że to inspiracja MSWiA... wszędzie #!$%@? ale Polska nadal nieskalana? pytanie retoryczne.
2c) w tym problem że przysięgają służyć wiernie republice, stać na straży Konstytucji, itp, itd... ...a realnie o lojalności masowe odchodzenie i manifestowanie przy tej okazji - nie służy. Czasy się zmieniły ale nie tak bardzo skoro armia choć mija 36 lat od stanu wojennego nadal zachowuje potencjał dzialania przeciwko Narodowi.
3) infrastruktura która powstaje wg wielu ekspertów służy interesom Niemiec, jest jej ciągle więcej na zachodzie niż wschodzie; nadto pogłębiany jest podział naszego kraju na uprzemysłowiony zachód i wyludniający się wschód.
Kwestia własności na terenach poniemieckich nie jest tylko kwestią ogarnięcia.
4) Po ZSW jestem tylko mięsem armatnim. O ile się orientujesz w realiach współczesnych W to blitzkrieg z zaskoczenia - mobilizacja będzie wyglądała jak na Ukrainie - i efekty będą jak na Ukrainie. Z niewolnika nie ma ochotnika - rekrut z mobilizacji a ochotnik z WOT to jest różnica. No i armia z poboru to nie są roboty ale żywi ludzie i ludzkie życia.

nie mam sugerowanych 16-17 lat. III rzeczypospolita jest dla mnie czymś więcej niż rozczarowaniem i straconą szansą - jest dla mnie bytem pasożytującym na obywatelach i defraudującym poczucie bycia Narodem. (zapoznaj się z różnicą pomiędzy narodowością a narodem).

Podsumowując: osobiście stać mnie na walkę ale tylko w przypadku wojny domowej do której nie dojdzie. Polska (dla mnie polsza rozgrywana przez agentury choćby i ruskie (podpisywanie umów na gaz z Rosjanami wieloletnich i ze sztywną ceną z górki cenowej)) wymusiła ode mnie przysięgę, a ja nie czuję się na tyle ułomnym (jak tysiąc mikroblogerów) by walczyć o to co nas jako Naród niszczy.

Kłótnia ze szwgrem zaczęła się od polityki - gdyż jest beneficjentem obecnego stanu rzeczy i opowiada się przeciwko zmianom - i zeszła na wojsko naturalnie. I żeby było jasne: z szacunku dla Białego Orła i flagi jeśli przeszłoby do rękoczynów, to przestawił nos świni w mundurze uzurpującej sobie polskość.

#wojsko #wojskopolskie #rodzina #klotnia #patriotyzm #niepopularnaopinia
Poniżej wklejam obrazek honorowych polskich żołnierzy "stabilizujących" sytuację po uprzedniej destabilizacji w imię mobilnych wirówek z uranem Saddama.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ponieważ straciłem kod uwierzytelni...

źródło: comment_WkSJ1BmwdDREDFn19NVIbrxslVpluIOD.jpg

Pobierz
  • 11
@GlebogryzarkaCaterpillar: Bo publicznie dużo nie wiadomo. Większość akcji z tamtego okresu do tej pory jest utajniona. Poza tym OP nie wie jak działają i dlaczego Polska wystawia swoje PKW (w tym grupy osob z jednostek specjalnych) i jakie korzyści żołnierze, który tam jeżdżą czerpią (i w tym nasze państwo jakie ma z tego korzyści otrzymując doświadczonych i sprawdzonych w boju specjalsow czy zwykłych wojaków). Dopóki nie zacznie pisac ze swojego konta,
@AnonimoweMirkoWyznania:

Będzie trochę długo ale merytorycznie.

1.
Afganistan był w stanie wojny domowej, gdzie rządzili Talibowie i przymusem wprowadzili islamizacje kraju. Lata 99/01 to "rządnie" lokalnych watażków i prywatnych oddziałów wojskowych, które terroryzowały cały kraj, wspierając i produkując kolejnych terrorystów. Przed 11 września było wiele ataków terrorystyczntch wspieranych logistycznie i finansowo przez Islamską rep Afganistanu, co poskutkowało w końcowej fazie utworzenie przez ONZ misji stabilizacyjnej (ISAF), która miała odbić Kabul i