Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

427

Drony uderzają w rosyjskie wieżowce w masowym ataku.

Moment, w którym ukraińskie drony uderzają w 400-stopowy rosyjski wieżowiec - wywołując ogromną eksplozję. Nagranie pokazuje śmiercionośnego drona wlatującego w 37-piętrowy wieżowiec mieszkalny Azure Skies, zanim wybucha płomieniami.

sebpsx
sebpsx
sebpsx
z
youtube.com
dodany: 21.12.2024, 18:31:34
  • #
    russia
  • #
    war
  • #
    ukraine
  • #
    drone
  • #
    911
  • #
    wtc
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Rosjanie do tego używają rakiet. Kijów.
Teraz_albo_nigdy
z youtu.be
  • 6

Komentarze (255)

najlepsze

Polinik
Polinik
21.12.2024, 19:55:02 via Wykop
  • 737
W Polsce mierzymy długość/wysokość w metrach. W Rosji mierzą w metrach. Na Ukrainie mierzą w metrach.
Wykopek wrzuca po polsku znalezisko o ukraińskim ataku na rosyjski budynek. Podaje wysokość w stopach.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C.....U
konto usunięte 21.12.2024, 20:42:13 via Wykop
  • 255
@Polinik: Na wykopie pełno jest stópkarzy. Ohyda. (・へ・)
  • Odpowiedz
pwone
pwone
21.12.2024, 23:01:38 via Android
  • 132
@Polinik: bo pewnie przetłumaczył z jakiegoś brytyjskiego czy amerykańskiego portalu i przeliczenie stóp na metry już go przerosło.
  • Odpowiedz
nowack
nowack
22.12.2024, 06:16:24 via Wykop
  • 154
Czy to jest w stopach galicyjskich, czy stopach litewskich?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nerlo
Nerlo
22.12.2024, 06:56:29 via Android
  • 80
@nowack w stopach żelaza
  • Odpowiedz
Wymiotron
Wymiotron
22.12.2024, 08:08:36 via Android
  • 52
@Nerlo stopach procentowych
  • Odpowiedz
Blackorange
Blackorange
21.12.2024, 19:44:47 via Wykop
  • 93
Zwyczajnie wieżowiec stał na trasie przelotu, a lecą nisko żeby jak najdłużej ich nie wykryto.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

losmarte
losmarte
losmarte
22.12.2024, 08:15:08 via Android
  • 8
@Blackorange ruscy na telegramie pisali , że to ich wre zagłuszył
  • Odpowiedz
leon-san
leon-san
22.12.2024, 08:39:24 via Wykop
  • 6
@Blackorange: na niektórych nagraniach, wygląda jakby wiatr go znosił. I może dlatego uderzył w wieżowiec a nie pierwotny cel
  • Odpowiedz
Sidroff
Sidroff
Sidroff
21.12.2024, 20:48:29 via Wykop
  • 83
jaki kraj takie wtc XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

franciszekkimono
franciszekkimono
franciszekkimono
22.12.2024, 15:12:20 via Wykop
  • 2
@Sidroff: i taki atak terrorystyczny.
  • Odpowiedz
RychuiPeja
RychuiPeja
RychuiPeja
04.02.2025, 14:25:10 via Wykop
  • -1
@LukCzu: p0lsce
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
22.12.2024, 06:15:14 via Wykop
  • 72
Piękny widok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie drony powinny codziennie spadać na centrum Moskwy aż się kacapy nie ucywilizują
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vesper_
vesper_
22.12.2024, 07:42:22 via iOS
  • 64
@saib75 no właśnie da. Obecny stan pokazuje, że ruscy przyzwyczaili się do trybu wojennego relatywnie łatwo właśnie dlatego, że nic im na głowy nie spada i nic w pobliżu nie płonie. Wychodzi im, że owszem, żyje się gorzej, ale nie ma poczucia zagrożenia. Trzeba zmienić podejście.
  • Odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz
22.12.2024, 10:50:28 via Wykop
  • 7
@saib75: Ruskie to zwierzęta, znają TYLKO język siły. Jeśli ktoś go nie stosuje, z automatu jest uważany za słabego, którego trzeba atakować.
A co do filmiku - są tam też palące się zakłady i prawie na pewno takie cele były obrane, a nie apartament jakiegoś iwana - stawiałbym na przypadkowe ofiary wojny, a nie celowy atak. Za mało mają takiego latającego sprzętu na przeróbki, aby terroryzować cywili - jak ruskie.
  • Odpowiedz
valerius-romulus
valerius-romulus
21.12.2024, 19:23:56 via Android
  • 65
A gdzie system przeciwlotniczy? Hehw przecież to leci jak by ktoś zabawkę sterował. Albo fake, albo Rosja to większy śmiech niż nawet nam się wydaje...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wwolt
Wwolt
21.12.2024, 21:14:52 via Wykop
  • 121
@valerius-romulus: To Kazań, dron przeleciał ponad 1000 kilometrów. To już bliżej jest Moskwa, Petersburg, Królewiec a nawet Gruzja. Wystartowały nocą, leciały bardzo nisko a potem gdy już pokonały kilkaset kilometrów nikt się ich tam nie spodziewał.
Ten atak miał tylko jeden cel, pokazanie że się da zaatakować cel który jest tak daleko i precyzyjnie.
Teraz kacapy mają dylemat, czy ruszać obronę przeciwlotniczą czy nie bo 1000 kilometrów zasięgu to bardzo
  • Odpowiedz
BigSW
BigSW
BigSW
22.12.2024, 08:14:36 via Wypiek
  • 15
@valerius-romulus ta, w Polskę jakby uderzył to byś zobaczył naszą obronę przeciwlotniczą xd
  • Odpowiedz
B.....Y
konto usunięte 22.12.2024, 07:40:20 via Wykop
  • 30
I dobrze. Niech przestaną się rosjanie czuć bezpiecznie. Skoro wywołują wojny i mordują ludzi, to niech sami doświadczą niepokoju.
Jeśli myśli ten naród cokolwiek, to mają kolejny powód do myślenia czy ta wojna ma sens i warto ślepo takim wielkim narodem podążać na śmierć, ku czemu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

neo78
neo78
21.12.2024, 22:53:54 via Wykop
  • 27
Marzy mi się ze walną na tą ich dzielnice biznesową w Moskwie i ten najfajniejszy ten wykręcony zostanie podcięty i walnie jak WTC.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arcxa
arcxa
arcxa
22.12.2024, 08:11:12 via Wykop
  • 17
@neo78: byloby duzo walenia
arcxa - @neo78: byloby duzo walenia

źródło: img20180809195720-scaled

Pobierz
  • Odpowiedz
Ddudu
Ddudu
22.12.2024, 10:11:59 via Android
  • 5
@arcxa co jak co ale to centrum mają kozackie
  • Odpowiedz
intri
intri
22.12.2024, 07:25:28 via Wykop
  • 24
Rosyjska OPL mnie zaskakuje, cały świat buduje rakiety lasery czy szybkostrzelne działka i inne cuda, a Rosjanie strącają drony wieżowcem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trollpaleontologiczny
trollpaleontologiczny
trollpaleontologiczny
22.12.2024, 07:35:24 via Wykop
  • 8
Nie trzeba wojska, ani służb angażować. Wieżowce to u nich najtańsza taktyka strącania dronów xD
  • Odpowiedz
kurnawszystkieloginyzajente
kurnawszystkieloginyzajente
kurnawszystkieloginyzajente
22.12.2024, 08:51:46 via Wykop
  • 3
@intri: Powolne, nisko lecące, drewniane, wytwarzające mało ciepłą - takie drony są praktycznie niewykrywalne dla systemów przeciwlotniczych budowanych od lat do wykrywania dużo większych, szybszych, głośniejszych i gorętszych celów.
Każda OPL by miała z tym problem.
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
22.12.2024, 06:12:56 via Wykop
  • 14
Co to jest "400-stopowy", analfabeto?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krul_europy
krul_europy
22.12.2024, 07:36:54 via Android
  • 11
@rolnik_wykopowy dokładnie, i na konia podawac wysokość budynku w stopach, kiedy w Polsce tej miary sie nie używa, wniosek jeden- op to pedau.
  • Odpowiedz
rex1313
rex1313
22.12.2024, 14:13:05 via Wykop
  • 1
@krul_europy: uzywa sie np w awiacji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6427
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3209
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
2622
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2655
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
2594
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ukraine
  • #russiahateclub
  • #war
  • #ucraine
  • #naztle
  • #usa
  • #shoigu
  • #turkey
  • #polska
  • #technologies
  • #are
  • #policy
  • #biegun
  • #urkaina
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia