Wpis z mikrobloga

Ile można jechać na propagandzie antyuchodźczej? Naprawdę jesteśmy tak słabym państwem, że nie potrafimy przyjąć 7 tysięcy imigrantów? Jaką to zrobi różnicę w kraju, który liczy 39 milionów ludzi? Przyjąć, zamknąć mordę Unii, rozlokować ich sensownie i problemu żadnego nie będzie. Ci co będą chcieli zostać, to zostaną, a reszcie kij w dupę. Szkoda strzępić ryja. Uchodźcy i Islam, to największy problem z jakim się borykamy w Polsce dx

#neuropa #bekazpisu #polityka
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja bym dodal ze najwieksze nastroje anty-imigranckie sa w krajach ktore przyjmuja najmniej (albo w ogole) uchodzcow.


XDDDDDDDDDDD To jak powiedzieć, że gdy ktoś uderzy się przypadkiem młotkiem w palec i krzyknie z bólu, to tak naprawdę krzyczy ze złości, a młotkiem uderzył się specjalnie z bezsilnej złości XDDDDD Odwróciłeś kolejność.


To dosc typowy, konserwatywny strach przed tym czego sie nie zna.
K.....m - > Ja bym dodal ze najwieksze nastroje anty-imigranckie sa w krajach ktore p...

źródło: comment_cFBs3O59nbKfI5DWf0oECi1TZlhUXQhH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie ma czegos takiego jak przyjecie 7000 uchodzcow. Po pierwsze te podawane liczby uchodzcow ktorych przyjmujemy OD ZAWSZE dotyczyly regularnego przyjmowania uchodzcow - obojetnie czy mowiono o przyjeciu 2 tys czy 12 tys uchodzcow - zawsze to miala byc liczba uchodzcow przyjetych z danego kontyngentu, potem z kolejnego i jeszcze nastepnego.


@piwniczak: Bzdury totalne. Może zalinkuj jakieś źródło na poparcie?

ano tak, że każdy ma prawo ściągnąć rodzinę. A islamiści mają duże rodziny, które mają też swoje dalsze
  • Odpowiedz
@piwniczak: Bzdury totalne. Może zalinkuj jakieś źródło na poparcie?


Nie zaintrygowało cię nigdy dlaczego w mediach sie mówi ze "Polska jednorazowo ma przyjąć XXXX uchodźców z 5XXXXX do ryzdosponowania"? Nie zastanawiałeś sie dlaczego liczba 5XXXXX jest znacznie mniejsza nawet od rocznej liczby imigrantów przybywających do Europy oraz co sie stanie z pozostałymi - przybywającymi przecież nieustannie?
Jeżeli nie, to spójrz do treści Deklaracji Nowojorskiej, gdzie wprost mówi sie o "annual quotas".

Islamiści' to fanatyczni wyznawcy agresywnej odmiany islamu. Wyznawca islamu nazywa
  • Odpowiedz
Nie zaintrygowało cię nigdy dlaczego w mediach sie mówi ze "Polska jednorazowo ma przyjąć XXXX uchodźców z 5XXXXX do ryzdosponowania"?


@piwniczak: Czyli tak sobie bzdurzysz bez sensu. Zostało podpisane konkretne porozumienie, na konkretną, niewielką liczbę ludzi. Reszta to twoje paranoje.

czyli przyznajesz, ze z każdej osoby może śmiało zrobić sie 3, 5 albo dziesięć


Tysiąc pięćset sto dziewiećset. Rozmnożą się przez pączkowanie, jak u Kaczyńskiego. No trudno, na irracjonalną histerię
  • Odpowiedz
@Stoneroses: Masz rację, ale dlaczego nazywasz nas kretynami? Dlatego, że obawiamy się że będąc zmuszonymi przyjąć tę niemałą grupę ludzi może nas czekać w efekcie to co dzieje się w tych krajach bardziej "liberalnych", gdzie jest mniej "kretynów" jak Francja, Szwecja, Niemcy? Jest jakaś możliwość identyfikacji tych imigrantów, którzy mają do nas przyjść? Mamy dla nich mieszkania, miejsca pracy, coś na start, uważasz że jesteśmy na to gotowi?
  • Odpowiedz
Zostało podpisane konkretne porozumienie, na konkretną, niewielką liczbę ludzi. Reszta to twoje paranoje.


@Andreth: wiec podaj proszę odnośnik do treści tego porozumienia, w oryginale, bo kurczę nie mogę go znaleźć.
Znalazłem stronę Komisji Europejskiej która mówi ze głównym partnerem UE w relokacji uchodźców jest UNHCR, znalazłem stronę UNHCR która mowi ze państwa europejskie maja ustalone roczne kwoty przyjmowanych uchodźców, znalazłem angielskie i fińskie strony rządowe, które potwierdzają ze unijne zobowiązania
  • Odpowiedz