Wpis z mikrobloga

Wołam plusujących ten wpis czyli @selawi @Damasweger @johnmorra @zakmacher @Bartoni @Adrian090298 oraz @meowkir i @Wyrewolwerowany_Rewolwer

No więc ogólnie tendencja jest taka, że #turbomirek (od dziś tak będę tagował wpisy związane z konkursem, więc zapraszam do obserwowania) cieszy się dobrą opinią, jednak trochę mnie zmartwiło, ze tylko 7 osób chce wziąć udział, ale o tym potem.

Wstępne zasady są takie:
Aby wziąć udział w turbomirku należy zgromadzić 3 osoby:
-siebie, czyli uczestnika konkursu
-bramkarza
-osobę, która będzie nagrywała (ewentualnie można wziąć po prostu kamerę na stojaku czy coś i ktoś z powyższej dwójki będzie operował)
Jak ktoś chce to może wziąć sobie swojego Ignacika (tylko żeby nie walił sucharami jak on podczas gali xD)
Filmik ma być bez cięć (ja będę robił montaż, ewentualnie jak jakiś mirek chce się zgłosić do jego robienia to słucham propozycji)

Konkurencje:
1.Sam na sam (7 pkt za każdy gol, 3 szanse)
2.Rzuty karne (5 pkt za każdy gol, 3 szanse)
3.Karny w ciemno (10 pkt za gol, 1 szansa)
4.Rzuty rożne (10 pkt za każdy gol, 3 szanse)
5.Obij poprzeczkę (10 pkt za każdą poprzeczkę, 3 szanse)
6.Połówka bez odbicia (15 pkt za każdy gol, 3 szanse)
7.Głowa, udo, słabsza noga (1 pkt za każde odbicie głową, udem czy słabszą nogą, maksymalnie można to robić minutę, więc potrzebny będzie również stoper)
8.Nie kręć, że strzelisz (15 pkt za gol, 1 szansa)


jak ktoś nie wie, jak w ogóle to wygląda to tu macie przykład: https://www.youtube.com/watch?v=2kRnGGJx0CU (ogólnie na kanale c+ na yt są wszystkie filmiki)

Wysyłacie mi filmik (może być prywatny) na pw, piszecie mi swój klub (oczywiście dla beki, może być tak jak na obrazku czyli "fc serwerownia", no chyba że rzeczywiście gracie w jakimś klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Uwaga, jeśli zgłosi się mniej niż 7 zawodników, to konkurs zostanie odwołany Wolałbym, żeby było przynajmniej 10, ale zobaczymy.
Czas wysyłania filmików trwa do 31 LIPCA (jak ktoś nie może to piszcie mi, najwyżej przedłużymy)
Jeśli chcecie coś zmienić w zasadach albo coś zaproponować to zamieniam się w słuch.
#ekstraklasa #turbomirek #turbokozak #glupiewykopowezabawy
yourgrandma - Wołam plusujących ten wpis czyli @selawi @Damasweger @johnmorra @zakmac...

źródło: comment_ZbggWaCsCTRXxct9JLMzKrYQIsIELMED.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na duzej bramce masz około 20% na obronienie.


@zakmacher: Skuteczność rzutów karnych to jest 70% i tyczy sie obronionych jak i przestrzelonych.

Przy karnym, gdzie stoisz na linii co jest twoja przeszkoda bo nie skrocisz kontu zasłaniasz 40% jak sie dobrze
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: chodziło mi o bramke o powierzchni 3x2 no taka jak do recznych bo w okolicy 90% orlikow ma takie bramki. Jak zrobisz mały krok w bok i pojdziesz podobnie jak tak z rozłożonymi rekami to duza czesc 3m szerokosci jest zasloniete i gora i dół.
A to ze jest sie w stanie na niektore pilki zareagowac to wytłumaczyć się nie da, trzeba pokazać ( ͡º ͜ʖ͡
zakmacher - @wiktorek_pl: chodziło mi o bramke o powierzchni 3x2 no taka jak do reczn...

źródło: comment_L0kqLHdAIXH0cIQEqXT3KCd7TBmPePXM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
chodziło mi o bramke o powierzchni 3x2 no taka jak do recznych bo w okolicy 90% orlikow ma takie bramki.


@zakmacher: Nie wiem co to za boiska, na pewno nie orliki, jakies zwykłe szkolne z murawą sztuczną. Orlik ma swoje konkretne wymiary i bramki sa zawsze takie same, 5x2m.

A to ze jest sie w stanie na niektore pilki zareagowac to wytłumaczyć się nie da, trzeba pokazać ( ͡º
  • Odpowiedz