Wpis z mikrobloga

Zaopatrzyłem się w telewizor 4K do ostatnio zakupionego #ps4 pro. W sumie nie ukrywam że przesiadka z monitora komputerowego na pełnoprawny telewizor jest świetna. Mimo że na #pcmasterrace miałbym pewnie dużo lepsze ustawienia graficzne, to na pewno nie w tej grze xD No i nie za tak tanią cenę. Jestem #consolepeasants od kilku dni i nie mam godności a jednak gra mi się o wiele lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie
Pobierz Camarde - Zaopatrzyłem się w telewizor 4K do ostatnio zakupionego #ps4 pro. W sumie n...
źródło: comment_NzHBUgDH0OY8AdrIOm9FfsPzVcrPIFAU.jpg
  • 36
@KacperKingPL:
Proszę, doedukuj się :)

Tyle że powiedzenie „wyjątek potwierdza regułę” zazwyczaj jest błędnie rozumiane. „Exceptio probat regulam” (wyjątek potwierdza regułę) – powiedział Cyceron w starożytnym Rzymie, gdy bronił Korneliusza Balbo. Korneliusz otrzymał rzymskie obywatelstwo, chociaż nie urodził się jako Rzymianin. Postanowienie to zostało zaskarżone ze względu na umowy, które zabraniały nadawania obywatelstwa rzymskiego członkom określonych plemion. Szczęśliwym trafem Korneliusz nie należał do żadnego z nich. Właśnie na tym oparł swoją
@KacperKingPL:
Ale kultury to ty się naucz. Da się przeportować gry, i bądźmy szczerzy - gdyby wypuścić Horizona na PC to ta gra mogłaby być o wiele piękniejsza. Nawet już mądrzy developerzy przyznają że PS4 jest przestarzałe jeśli chodzi o jakość grafiki.