Wpis z mikrobloga

Zaopatrzyłem się w telewizor 4K do ostatnio zakupionego #ps4 pro. W sumie nie ukrywam że przesiadka z monitora komputerowego na pełnoprawny telewizor jest świetna. Mimo że na #pcmasterrace miałbym pewnie dużo lepsze ustawienia graficzne, to na pewno nie w tej grze xD No i nie za tak tanią cenę. Jestem #consolepeasants od kilku dni i nie mam godności a jednak gra mi się o wiele lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie
Camarde - Zaopatrzyłem się w telewizor 4K do ostatnio zakupionego #ps4 pro. W sumie n...

źródło: comment_NzHBUgDH0OY8AdrIOm9FfsPzVcrPIFAU.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@KacperKingPL:
Wykazuję twoją głupotę i pouczam cię o tym, gdyż nie wiesz co oznacza "Wyjątek potwierdza regułę".
Nie nazwałem cię zjebem tak jak ty mnie.
Nikt nie mówi że EA to mądry dev.
A dlaczego nie byłaby piękniejsza? Większa moc = możemy cieszyć się lepszą grafiką.
  • Odpowiedz
A dlaczego nie byłaby piękniejsza?


@Christophy: wszystko idzie o dostosowanie gry do jak najwiekszej grupy odbiorców, tak wyglądajaca gra jak Horizon czy Uncharted 4 na PC wymagałby OGROMNYCH pokładów mocy i wymagałby najmocniejszych komputerów, pozwolić na taką gre mogliby tylko nieliczni wiec gra nie sprzedałaby się, dlatego miedzy innymi tak wygladajace gry nie wychodza na pc, ofc mogłby ale nikt by w to nie zagrał.Ponadto na pod jeden sprzed łatwiej
  • Odpowiedz
@KacperKingPL:
Nie, batman na PC po prostu był #!$%@? zoptymalizowany, bo dev miał #!$%@?.
Są ustawienia do wyboru - więc każdy mógłby w to zagrać, tylko na innych ustawieniach. Ja jak miałem wcześniej laptopa to w nowe asasyny (2, brotherhood) grałem na lowach, byleby móc pograć w 60FPS. I nie ujmowało mi to przyjemności z gry ani trochę :D Miałem PS2 i PS3 (na zawsze w moim sercu przez Heavy
  • Odpowiedz
no i dopiero PS4 Pro wyświetla wszystkie tytuły w 30fps


@Christophy: to moje 30fps na zwykłym PS4 jest jakieś wybrakowane? a moze go nie ma tak serio i to tylko fatamorgana?
Ty chyba nie potrafisz zrozumieć że exy to normalna rzecz na konsoli
  • Odpowiedz
@KacperKingPL:
PS4 nie wyrabia w niektórych tytułach i nie trzyma 30fps. Dopiero PS4 Pro wyświetla wszystkie gry w 30fps i nie ma spadków.
Wytłumacz mi do czego nawiązujesz z exami? Bo kompletnie nie wiem o co chodzi :/
Tak, to normalne, że konsole jakieś exclusivy mają.
  • Odpowiedz
Wytłumacz mi do czego nawiązujesz z exami? Bo kompletnie nie wiem o co chodzi :/


@Christophy: samo mówienie o możliwości wydania takiej gry jak Horizon na PC jest niedorzeczne, dlatego sie troche na początku ździwiłem jak mówiłeś "gdyby wypuścić Horizona na PC"

PS4 nie wyrabia w niektórych tytułach i nie trzyma 30fps


@Christophy: a to ciekawe skoro moja ma się całkiem ok a gram w wiekszosc nowych gier,
  • Odpowiedz
@KacperKingPL: sam gram na konsoli, ale nigdy nie napisałbym, że jakakolwiek gra jest dobra ze względu na optymalizację. Chodzi tu tylko i wyłącznie o hajs. Gorilla się stara, bo mocno dotuje je Sony. Horizon na pewno byłby lepszy na pc, jednak nigdy nie zostanie tam wydany. Podobnie jak Uncharted, Nioh czy Last of us.
  • Odpowiedz
niektórych


@Christophy: 3, 5? to i tak kropla w morzu, faktem jest ze podstawowe ps4 jest grywalne a pro pozostaje edycją premium jej i wymagane do komfortowego grania nie jest ale jak długo sie utrzyma to nie wiem, ten rok na pewno jeszcze tak
  • Odpowiedz
@Christophy: Serio koleś podziwiam Cie, w każdym poście związanym z konsolami produkujesz się jakie to kompy są zajebiste. Chce Ci się tak w kółko? Każdy to wie, że na PC jest lepsza grafika, niektórzy (normalni ludzie) po prostu #!$%@? w to wbijają, bo chcą sobie włożyć płytkę i pograć po pracy godzinę lub 2 dla relaksu wydając na sprzęt do grania 1k. Siedź sobie na tym swoim tagu i daj
  • Odpowiedz
@Christophy: tak sobie rozkminiam co tu zaszło, nazwał dobrą optymalizację gta 5 na pc wyjątkiem, który jego zdaniem potwierdza to, że regułą jest złe optymalizowanie na pc

Źle to robię? xD
  • Odpowiedz