Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie jakiś czas temu #crysis3, bo uznałem że jednak warto zakupić oryginał, a nie któryś raz ściągać z zatoki.
Kupiłem nawet jakiś didżital deluks edyszyn, żeby mieć soundtracka i różne tam pierdoły.
Ściągnąłem, zainstalowało i...
ONIEEEE TO JEST PO POLSKIEMUUU
No to fajnie.. Polski dubbing akurat w tej, jak i w sumie wielu grach (może poza kilkoma wyjątkami), ssie.
Najpierw myślałem że sam to obejdę i w sumie dostałem angielskie napisy + dialogi postaci, ale w cutscenkach już dialogów nie było.
Dobra, uderzam do supportu, odebrała pani Anupama i wyszło, że niestety ale mam wersję z CYKABLYAT i Polackim do wyboru. No to piszę już bez owijania w bawełnę, że chcę refund i sobie kupię na kinguinie wersję dla arystokracji.
Potem okazało się że refunda też się nie da zrobić, bo nie i koniec.
I powiedzcie mi k---a żeby nie piracić gier, bo hurr durr biedni twórcy traco kase, kiedy kupujesz niby jakieś "deluksy", zblokowane na dwa języki...
Także ten, uTorrent już przesuwa zielony pasek, bo zapłacić zapłaciłem...
#piractwo #thepiratebay #ea #gry #gorzkiezale
tellet - Kupiłem sobie jakiś czas temu #crysis3, bo uznałem że jednak warto zakupić o...

źródło: comment_hu9anXdgMEIJ2X3AnRVl63XK3ATSmf0g.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@the_white_crystal: @TrueSlav: Mireczki ja już te wszystkie tutoriale sprawdziłem i to działa, po czym odpalasz nową kampanię i już nie masz monologu Propheta - ten langpack nie zawiera w sobie Videos2.pak w którym są cutscenki, a jeszcze dociągać 1,65GB, to już pobrałem 11 i mam pełny angielski ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz