Wpis z mikrobloga

@wysuszony: xD serio nikt nie ogarnia, że to one plus 5? Zanim xiaomi weszło na rynek z 3gb Ramu, to opo (one plus one) smigało z najlepszym wynikiem w stosunku jakości i parametrów do ceny od około pół roku po jego premierze. Dalej mam opo i działa zajebiscie.
  • Odpowiedz
@czikapu: Po co kupować Mercedesa jak za 5 razy mniej można kupić traktor. 3 razy większy, wszędzie wjedzie, można podczepić niezliczona ilosc różnych fajnych przyczepek. Gupi bogaci ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zexan też mam OPO i w sumie bym sobie kupił coś nowego, ale ciężko mi znaleźć uzasadnienie. Nawet bateria cały czas trzyma porządnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikapu: No ale to nie jest hurr durr tylko prawda xD przesiadłem się niedawno z galaxy s6 na iPhona 7 i telefon dużo lepiej działa xD No i na iOS są lepsze aplikacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikapu: no tak ale to nie zmienia faktu ze jak kupowałem tego samsunga to był to najszybszy telefon z Androidem. Nie mówię ze android jest zły, używałem tego systemu przez 7 lat, ale iOS działa po prostu lepiej.
  • Odpowiedz