Wpis z mikrobloga

Jako, że sam leczę się na nerwicę to czuje się w obowiązku coś napisać.

Mahonek wczoraj wyraźnie napisał na fb, że streama nie będzie jak przyjedzie jego brat. Co więc zrobił henna? Obiecał, że tylko na rodzinną imprezę przyjedzie i nie będzie go na streamie, po czym chamsko #!$%@?ł się do człowieka z nerwicą i sapie się ze swoją panną jak ostatnia #!$%@?. To nie brat to #!$%@?. Wie, że mahon jest chory ale ma na to #!$%@? bo atencja się bardziej dla niego liczy niż jego zdrowie. Podziwiam mahonka, że bez leków tak spokojnie się zachowuje bo ja bym już krzesłem rzucał po ścianach.

@mahonek jak jest Twój brat nie odpalaj streama, po co masz szargać swoje zdrowie, nie jest to tego warte. I nie zniechęcaj się do tabletek, ja biorę codziennie dwa różne psychotropy i tylko dlatego funkcjonuje w miarę normalnie (nie licząc udzielanie się na mirko ;p). Pozdrawiam.

#mahonek
  • 13
@lakukaracza_:
Masz w 100 % rację.
Oglądałem tylko początek i nie wiem jak zachowywał się jego brat wczoraj, ale widziałem jak kiedyś wpadł, to wisiał nad nim jak jakiś #!$%@?. I pchał się do monitora jak ćma do światła.

Na prośbę Mahona żeby tak nad nim nie wisiał to kazał Mahonkowi się wyprowadzić bo to jest też jego dom :), taki trochę #!$%@? jego brat.
Nerwice leczy się witaminami a nie psychotropami. One stłumią objawy zamiast je wyeliminować. Zrobią z Ciebie jeszcze większego wariata. Polecam zaopatrzyć się w owoce, warzywa i suplementy diety z witaminami.