Wpis z mikrobloga

#ico #presale Inwestycja dla odważnych. Obecnie trwa przed sprzedaż. I już ponad połowa jest wykupiona. Jeśli zostanie w presale wykupione wszystko to nie będzie robione ICO. Inwestycja dla odważnych która może przynieść nawet kilku , kilkukrotny zysk w przyszłości. Minimalna inwestycja to 5 ETH dla bonusu 2 %.

Tutaj cały opis co i jak zrobić należy by to kupić: https://steemit.com/cryptocurrency/@dawidrams/there-is-an-ico-that-might-sell-out-in-presale-and-you-probably-haven-t-heard-about-it

Ja oczywiście dokonałem zakupu. I Panowie - jeśli POSTANOWICIE zainwestować w populous to róbcie to na własną odpowiedzialność. Na stronie http://populous.co/ico.html są ostrzeżenia - a więc wszystko z głową.

Podpowiem Wam że jeden z Mirków z naszego kanału DISQORD dokonał inwestycji w to na 57 ETH. Ja osobiście za 6 ETH.
( OBECNIE DO NASZEGO KANAŁU MOŻNA DOŁĄCZYĆ tylko i wyłącznie za jednorazową opłatą 10 $ płatne w BTC lub ETH )

Decyzja należy indywidualnie do każdego z Was. Pamiętajcie TO WAŻNE: MINIMALNA INWESTYCJA to 5 ETH.

NIKOGO NIE NAMAWIAM - PRZEDSTAWIAM TYLKO TĄ INFORMACJĘ JAKO CIEKAWOSTKĘ DLA ZAINTERESOWANYCH.
INWESTYCJA jest bardzo mocno ZALECANA w raporcie CLIFA. Ale to też nie musi wcale znaczyć że da zarobić.
#kryptowaluty
  • 17
Presale is practically uncapped, so cap for every contract is set to 99999999 ETH.

?


@SharpNieSharp: Wyjaśnie to z Dawidem - jednak z tego co pisał to:

They offer 36 000 000 PPT altogether in pre and ICO and price of 1 PPT = 0.0011 ETH so max cap for the crowdsale is 36 900 ETH and 12 400 000 in USD (at a current rate of 337$ per ETH).
@iAmTS z tego co Dawid mowil to wykupiono juz 79 procent a to bylo rano...ciekawe ..pewnie lada dzien wszystko skupia i wtedy ico niebedzie wcale. Zaluje ze niewszdlem za wiecej. Kilku Mirasow sporo w to zainwestowalo. Kilka Mirkow z naszego kanalu po 5 eth kilku po kilkanascie eth i nawet jedrn Miras 57eth. Cena na samej premierze moze byc minimum razy 10. O tym marze. Teraz jestem niestety w Pradze ale jak
@EzioExorinarioToDawidRams narazie czekamy na tokeny. Wiec poczekajmy do momentu wejscie populous na gielde. Cena z presale to 0.0011eth =1ppt , 1ppt= 0.00010383518 btc. Zaczekajmy na cene jak wejdzie na bittrex. Narazie jeszcze nikt nieotrzymal nawet tokenow ppt wiec czekamy na najblizsze wydarzenia. Osobiscie spodziewam sie minimum x10 na samym wejsciu . minimalna inwestycja to bylo 5 eth by brac udzial w tym ico.