Wpis z mikrobloga

mytaxi wprowadziło letnią promocję 50% rabatu na kursy rozpoczynające się i kończące się w wybranych lokalizacjach. dodatkowo ustaliło ryczałty (czyli stałe, niezmienne stawki) za kursy na lotniska i z lotnisk. O ile to pierwsze jest OK dla pasażerów i dla kierowców, to to drugie kierowcom może się nie spodobać.
Dotąd opłata za kurs z centrum Gdyni na Lotnisko im. Wałęsy (odległość ok. 22 km) wynosiła ok. 60 zł w dzień i ok. 88 zł w nocy. Obecnie opłata ustalona wynosi 55 złotych. Wydaje mi się, że w nocy (od 22:00 do 6:00), w niedziele i święta będzie bardzo mocno brakować kierowców chętnych do realizacji takich kursów.

https://pl.mytaxi.com/summer

#taxi #taxistory #mytaxi #promocje #gdansk #krakow #warszawa #modlin
  • 7
@PrzodownikPracy: mytaxi to zło. Wieczne problemy z zamawianiem kursów i płaceniem, ostatnio na ubera musiałbym poczekać 10 min to wziąłem mytaxi bo promocja 50%. Coś się ziomkowi wygadałem, że przeważnie uberem jadę to całą drogę #!$%@?ł jak #!$%@? a jak przyszło do płacenia to aplikacja nie działała i nie dało się zapłacić. Zapłaciłem gotówką ale już bez promocji 50% i wyszło z 3x drożej od ubera. 55zł to rozsądna stawka, jak
@kasa: Poza promocjami niczym nie różnią się od klasycznej złotówy. A najbardziej irytujące są odwoływane kursy. Czekasz na takiego 15 minut, widzisz że na mapce przejechał obok Ciebie jakieś 5 minut temu, dzwonisz a on mówi że "coś mu wypadło i przeprasza...". No tak, dopiero jak dojeżdżał to zobaczył że kurs za max 15pln i się nie opyla.
I nie jest to opis jednej sytuacji, przynajmniej raz na miesiąc się przytrafia.
@devcoder: ale teraz te stawki nie oznaczają taryfy, a ryczałt, czyli kwotę ustaloną pomiędzy lotniskiem a danym punktem w mieście, obowiązującą przez całą dobę. Czyli jeżeli z Balic do jakiegoś punktu w Krk miałeś dotąd 60 zł w dzień i 90 w nocy, to teraz może się okazać, że jest 45 przez całą dobę.