Wpis z mikrobloga

@TwojStaryToKorniszon: W zasadzie dało by się zrobić taki wpis w konfiguracji cron'a, który byłby skryptem bash'a robiącym takie rzeczy...

Tylko po co ? @TwojStaryToKorniszon ma rację, że dużo lepiej jest zrobić oddzielny skrypt, a potem tylko wywoływać go w cron'ie.

@jaskowice1: Zastanawia mnie tylko punkt 2, czy pisząc to, masz na myśli, że strona się doładowuje dynamicznie i chcesz aby podczas jej pobierania wykonywały się skrypty JavaScript'a ?
@kotit:

Chcę wykonywać kilka skryptów php jeden po drugim po prostu i każdy kolejny musi się wykonywać tylko wtedy jak ten poprzedni już zakończył pracę (czyli się załadował do końca).

Wiem że mógłbym ustawić tak, że w CRONIE ustawiam, że się kolejny zrobi za 5 minut np. - ale raz się zrobi w minutę, raz w 3 minuty :) A nie mogę pozwolić na stratę czasu :)

Jakie rozwiązanie będzie do
Jakie rozwiązanie będzie do tego najlepsze?


@jaskowice1: jak chcesz co jakis czas to wołać to w cronie kolejkować start skryptu a całą resztę załatwiać już wewnątrz.

Czekał aż ten link się załaduje do końca


@jaskowice1: co to oznacza? javascripty? To headless browser pewnie, nie wiem w czym tam chcesz to pisać ale na pewno jest sensowny klient czy cokolwiek.