Wpis z mikrobloga

Znajomi wyśmiewają się że mnie i mojej dziewczyny. To znaczy jak powiedziałem chłopakom, że sobie tego nie życzę to przestali, ale #rozowepaski te to potrafią wbić szpilę. Ostatnio na przykład, jedziemy z paczką na dwa tygodnie w góry i ja z różowym jako jedyni wzięliśmy dwa oddzielne pokoje. I zaczęły się jakieś śmieszkiem, urwane rozmowy jak ktoś z nas wchodzi i wymowne spojrzenia.

Tak jak mówiłem, tyczy się to głównie różowych, mówiłem im, żeby przestały, ale dalej to trwa. Czasami taki przykry komentarz poleci, że brakuje mi słów. Co robić? Jak tym sukom przemówić do rozumu?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #firstworldproblems
  • 98
@0bcyTyp @goraceparofki @gwynebleid @franaa wypowiadacie się, jakbyście wszystkie rozumy zjedli. A znając życie nikt z was nie jest w związku małżeńskim. Bo seksy po czy przed ślubem rzeczywiście mają jakieś znaczenie...

Wybór mirka i dziewczyny, na uj te dobre rady, to ja nie wiem... Skoro oboje mogą poczekać, to chyba mają podobne libido, a więc się zgrali seksualnie. Te wszystkie "docierania" przed ślubem we wspólnym mieszkaniu to jakieś bujdy.

Podajcie mi jakieś
@mamarysh:

Podajcie mi jakieś statystyki rozwodów par, które spały ze sobą przed ślubem i takie, które nie spały.


Tylko tu dochodzi jeszcze jeden czynnik: pary, które nie uznają seksu przedmałżeńskiego, to w większości przypadków osoby mocno religijne, a takie nie uznają też rozwodów. Tu kluczem jest religijność, a nie wstrzemięźliwość seksualna sama w sobie. Korelacja nie oznacza przyczynowości.