Wpis z mikrobloga

Znajomi wyśmiewają się że mnie i mojej dziewczyny. To znaczy jak powiedziałem chłopakom, że sobie tego nie życzę to przestali, ale #rozowepaski te to potrafią wbić szpilę. Ostatnio na przykład, jedziemy z paczką na dwa tygodnie w góry i ja z różowym jako jedyni wzięliśmy dwa oddzielne pokoje. I zaczęły się jakieś śmieszkiem, urwane rozmowy jak ktoś z nas wchodzi i wymowne spojrzenia.

Tak jak mówiłem, tyczy się to głównie różowych, mówiłem im, żeby przestały, ale dalej to trwa. Czasami taki przykry komentarz poleci, że brakuje mi słów. Co robić? Jak tym sukom przemówić do rozumu?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #firstworldproblems
  • 98
  • Odpowiedz
@dertyuk64: to nie ma co czekać, trzeba się myć!!!
a tak serio - po pierwsze primo nie czekaj (chyba że nie lubisz seksu)
po drugie primo nie czekaj z mieszkaniem - pary często nie potrafią się dogadać jak zaczną mieszkać razem i przez to tyle rozwodów młodych małżeństw. lepiej to sprawdzić wcześniej
  • Odpowiedz
  • 200
@dertyuk64 I mają rację. Po pierwsze to nie jest średniowiecze. Po drugie nieświadomie rujnujecie swoj związek. Chyba, że oboje jesteście aseksualni.
  • Odpowiedz
  • 27
@dertyuk64 Pytasz jak przemówić komuś do rozumu, a do rozumu to trzeba najwyraźniej przemówić Tobie i różowej. O ile ta druga nie ma już od dawna bolca na boku. To jest niezdrowe i nie służy związkom. I nie wymyślam sobie tego, bo są badania które to udowadniają.
  • Odpowiedz
@franaa: Przemówić do rozumu? Przecież my właśnie postępujemy zgodnie z rozumem. A co do bolca to nie mierz wszystkich swoją miarą.

I drugi raz powtarzam: nie o to pytałem!
  • Odpowiedz
  • 122
@dertyuk64 Ale jak chcesz "przemówić komuś do rozsądku" skoro to Ty zachowujesz się całkowicie przeciwnie do niego xD. Nie dziw się zachowaniu ludzi, bo to Ty jestes dziwny, a nie oni. Z czekania nigdy nic dobrego nie wynikło.
  • Odpowiedz
@dertyuk64: Po prostu spytaj, czy mają jakiś problem z waszym zachowaniem. Wprost, otwarcie - takie różowe to zwykle tchórze, które boją się konfrontacji. Ja to bym olała najzwyczajniej - ich problem, że mają jakieś ale do wyboru twojego i twojej dziewczyny, aby mieć biały związek.
  • Odpowiedz
  • 128
@dertyuk64 Aha, no to wszystko jasne. Może przestan się słuchać taty, bo #!$%@? jak potluczony. Chyba, że jest mądrzejszy od seksuologow z tytułami naukowymi i przedrostkiem "DR" w podpisie. Jeszcze powiedz, że jest to katolicka poradnia małżeńska...
  • Odpowiedz