Wpis z mikrobloga

@FearScream: Mi przestal stawac od palenia szlugow. Mialem do wyboru albo rucham dalej albo pale... wybralem ruchanie i boje sie palic papierosow. Taki moj sekret.
  • Odpowiedz
@FearScream: Polecam plastry z nikotyną... w ogóle nie chce się palić... te gumy i inne chuje nie działają :-) Przestajesz palić natychmiast, po kilku tygodniach odstawiasz plastry i po problemie. U mnie zadziałało.
  • Odpowiedz
  • 93
@shadowsof2: Generalnie raczej nie masz podstaw do tego by się p-----------c . Jedni lubią mieć kolczyki na ryju drudzy tatuaże. Tym bardziej z racji wykonywanego zawodu (tatuażysta) w tej branży tatuaze nawet są miłe widziane u klientów.
  • Odpowiedz
@FearScream: No z racji zawodu, to myślę, że sensownie. Słyszałem, że kręgosłup szybko siada. Prawda to?

A jeśli lubisz palić, a nie chcesz to lipa. Nikotyna zejdzie Ci całkowicie z organizmu po jakichś 2 tygodniach i zostanie tylko psychika.

Sęk w tym, że ciągle będziesz czuł, że czegoś Ci brakuje.
  • Odpowiedz
@shadowsof2: No tego się boje . Najlepiej mi się zbiera myśli przy fajce właśnie .. z plastrami pokombinuje bo sam z niebie na pewno nie jebne tego. Jeśli chodzi o zdrowie to... łokcie . Łokcie siadają, siedząc kilka h dziennie w jednej pozycji przy zgietych łokciach pod koniec dnia czuć coś ala wbijanie igieł w nie. Drugie w kolejności są ścięgna mięśni dłoni która naciąga się skore . Przez to
  • Odpowiedz