Wpis z mikrobloga

@absoladoo: Nie no nie będę aż tak drutował. Za 130 zł są deflektory z motoadv.pl i do nich chyba uderzę. Co prawda nie mają dymionych, ale jakoś to przeżyję.
@syrena_elektro: wg mnie też, ale planuje trochę dłuższe trasy i nie widzę powodu, aby się mordować z wiatrem. Z kolei leżenie na baku po to, aby jechać z normalna prędkością jest u mnie dość niewygodne, bo z przodu mam beczułkę na browarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brick pomijając estetyczne walory dodanie szybki i dodatkowo deflektora do golasa może powodować dziwne zachowanie motocykla. W sensie rezonans na kierownicy mogący skończyć się shimmy, weź to pod uwagę. Miałem u siebie 2 identyczne szybki, tylko jedna z nich ma wycięcia po bokach do odpuszczania powietrza ale to wystarczyło żeby nie drgała
@syrena_elektro: A widzisz, dobrze, że powiedziałeś. Pewnie założę ją dopiero na objazd południowej Polski na urlopie. Ponieważ będę jechał z żoną to nie przewiduję prędkości większej jak 140 km/h, ale na wszelki wypadek przetestuję wcześniej samemu. Zwrócę na to uwagę.
mam beczułkę na browarki


@brick: bukłak

nie przewiduję prędkości większej jak 140 km/h


@brick: nie będzie - jedziemy powiatówkami i tylko kawałek A4, a tam raczej 120 - ja się nie zamierzam męczyć, bo mnie też wszystko w ramiona i kask wieje.

ergo - niepotrzebny Ci deflektor :) daj te 130 zł lepiej mnie, a ja już je dobrze spożytkuję :)