Wpis z mikrobloga

Mirki, od dzisiaj z rana zacząłem palić epeta. Jako nałogowy palacz analogów (ostatnio 1,5/2 paczki dziennie) do tej pory udało mi się spalić tylko 5 fajek. Ciągam sobie tego epecika i nawet nie mam dużego ciśnienia, żeby zapalić analoga. Odkąd zacząłem palenie (kilka dobrych lat temu) to paliłem praktycznie tylko czerwone. Najwięcej przewinęło się Viceroy'ów. Jestem ciekaw jak dalej potoczy się moja przygoda z epapierosem. Aktualnie jestem dość miło zaskoczony, jeśli przestanę sięgać po zwykłe fajki to będę musiał sprzedać karton, który wczoraj kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie mam pytanko do epalaczy:
Jeśli w moich Viceroyach jest 0.8mg nikotyny, a mam liquid 12mg w 10ml buteleczce, to wychodzi, że ten liquid jest mocniejszy czy lżejszy niż te vicki? Jak to się oblicza?
Dodatkowo czy jest jakaś 'bezpieczna', dzienna dawka zużytego liquidu? Bo nie wydaje mi się, żeby można było to palić non stop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jeszcze jedno - Jaki smak polecacie?

#papierosy #palenie #epapieros #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny: albo epap albo analogi - musisz zdecydować bo nigdy nie przestaniesz kupować fajek
...I nie przeliczaj mg na paczki czy kolory paczek - jeżeli parujesz na subohmach to te 12 już jest dużo... btw, napisz czego używasz

smak? zaczynałem od tytoniowek z wiadomych względów, teraz tylko owoce
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny: nie da sie odniesc 1:1 mocy fajek do efajek pod wzgledem niko - zupelnie inna przyswajalnosc, inny "typ" nikotyny nawet, nie wspominajac o substancjach "pomocniczych" w zwyklym, palonym tytoniu. lej lq takiej mocy jaka wystarczy do zgaszenia glodu, po jakims czasie zejdz nizej i tak az do zera. co do przedawkowania - raczej ciezko przedawkowac zwykle fajki/ep, chyba ze mialbys ochote zjesc papierocha/wypic lq. ;-) palac/vapujac szybko sie zorintujesz ze
  • Odpowiedz
@nieidentyfikowalny: Rzucałem na podobnych patyczakach, więc na sam początek pewnie wystarczy by nie sięgać po fajki,, ale prawdę mówiąc palisz na sprzęcie, który w świecie zaawansowanych komputerów byłby zaledwie kalkulatorem :-) Jak już ogarniesz temat zastanów się nad jakimś porządnym starter kitem. Ja osobiście polecam smok v8, ale nie wiem czy robią do niego grzałki MTL (czyli takie, że można zaciągać się jak w tradycyjnym papierosie).
  • Odpowiedz