Wpis z mikrobloga

Mirki... Krótko o tym jak jestem najgorszym #rozowypasek na świecie.

Na dole jest tl:dr

Kilka dni temu mój chłopak pojechał na myjnie, umył samochód, nawoskował, odkurzył w środku, ogólnie samochód wylizany, czyściutki, ani paproszka na tapicerce, czy gdziekolwiek. Czyściutkim autem pojechał po mnie. Zapytałam czy podwiezie mnie do paczkomatu po zamówione przeze mnie rzeczy do paznokci. Nie było to dla niego żadnym problemem. Niedaleko paczkomatu nie było żadnego miejsca parkingowego, więc stwierdził, że objedzie parking dookoła. Ja w tym czasie odebrałam paczkę i zaczęłam ją otwierać. Podjechał #niebieskipasek, wsiadłam do samochodu i zauważyłam, że w paczce mam woreczek strunowy, w którym były jakieś słoiczki. Bardzo chciałam zobaczyć co w nich jest, bo był to gratis dorzucony do zamówienia, o którym na stronie nie było żadnej informacji.
Otworzyłam woreczek strunowy nie patrząc, że jest tam trochę rzeczy luzem i... Okazało się, że są to takie malutkie kółeczka ozdobne na paznokcie, które koncertowo rozsypały się po całym samochodzie... Samochód wyglądał jakbym próbowała wsadzić do niego jednorożca :/
Przeprosiłam i obiecałam, że więcej nic już nie otworzę w samochodzie.
Dzisiaj o 21:30 skończyłam pracę. Niebieski miał ochotę na szejka z McDonalda. Pojechaliśmy, zamówiliśmy, wzięliśmy nasze zamówienie (szejk+frytki) i 300 metrów dalej na skrzyżowaniu wylałam całego szejka w samochodzie... Całego... Z kieszeni na drzwiach wyciągnęłam płyty które były, żeby je powycierać i jedno pudełko spadło mi na parkingu na ziemię i rozpadło na części...
Jestem sierotą, a mój chłopak spojrzał na mnie z politowaniem, stwierdził, że jestem #!$%@?, po czym mnie przytulił i powiedział, że mnie kocha.

Czaicie to? W 4 dni uświniłam samochód i narobiłam więcej szkód niż niektórzy przez całe życie, a on tak po prostu mi mówi, że mnie kocha.

Tl;dr:


#coolstory #truestory #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #uposledzeniepsychoruchowe #miloscbywatrudna #milosc

  • 31
  • Odpowiedz
Dlaczego miałabym? To pierwsza osoba w moim życiu która akceptuje to, że wszystko psuję i rozwalam ;)

Krótko o tym jak jestem najgorszym #rozowypasek na świecie.


@Gothagami: bo jesteś najgorsza jak sama mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gothagami: Tylko pamiętaj, że nie ma osoby, która wytrzyma w spokoju cały czas, każdemu z czasem mogą puścić nerwy. Ps. zrewanżuj mu się odpowiednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gothagami

To pierwsza osoba w moim życiu która akceptuje to, że wszystko psuję i rozwalam ;)


O jeju! Jak słodko. Aż czuję taką internetową więź z waszym związkiem i chciałbym się z wami przytulić()
  • Odpowiedz