Wpis z mikrobloga

@insert_table81: Potwierdzam. #!$%@? psują się "z dupy". Redmi 3s. Po nocce pod ładowarką (oryginalną, żeby nie było) pojawiła się linia czerwonych pikseli (przepał). Telefon ani razu mi nie upadł ani go nie zamoczyłem, uprzedzając hejty.
  • Odpowiedz
@insert_table81: kup iphona SE, są za 1,5k, wrzuć go w jakiś gumowy cienki case i zdziw się po 3 latach ze wyglada jak nowy. Mam od 2 lat ip6 w zwykłym casie za 1$, pojemności baterii mam 1600/1810 fabryczne, chodzi na tyle szybko ze nie zmieniłem na 7, zdjęcia i filmy robi petarda, nawigacja prefekt. Kupiłem go z czystej logiki i ekonomii.
  • Odpowiedz
@insert_table81: tu chyba występuje czynnik użytkownika ... mam stare zte zakupione w 2014 roku. Nigdy nie spadło, zawsze miało jakąś tam folię na wyświetlacz i etui. Jakbym pokazał to by każdy myślał że nowe ... także sory ;) A aktualnie mam szaomi lepszy note 4 i po pół roku nie ma ani grama ryski + zapierdyla jak nowy.
  • Odpowiedz
@insert_table81: Skoro obudowa już odstaje, to może zdejmij ją do końca i pokaż czy tam nic nie odstaje itp. Przecież to jest telefon na zatrzaskach, więc jeśli nic nie wadzi to chociaż część powinna się domykać. Bateria nie spuchła?
  • Odpowiedz
Wine chyba posiada użytkownik telefonu telefon sie dba. Mam RN3 Pro od roku i jest jak nowy. Co ty robisz z tymi telefonami ?
Chyba specjalnie je rozbierasz i oczerniasz jakie to gówno.
Nie wyobrażam sobie jak można doprowadzić telefon do takiego stanu.
  • Odpowiedz
@insert_table81: Ale spadł ci czy co? Wygląda jak po bend teście. To nie jest kwestia spasowania w zatrzaski? Chyba, że się wyłamały, normalnie obudowa wisi na takich zatrzaskach, które można podważyć, żeby dostać się do bebechów.
Hershel - @insert_table81: Ale spadł ci czy co? Wygląda jak po bend teście. To nie je...
  • Odpowiedz