Wpis z mikrobloga

@insert_table81: Używam Xiaomi od X lat i żadnych problemów. Może po prostu wystarczy szanować sprzęt, a nie rzucać nim jak popadnie i liczyć, że przetrwa? Chcesz mieć telefon do rzucania, to kup sobie CATa, albo myphone hammera. Jak laptopa zalejesz i przestaje działać, to też masz pretensje do całego świata?
  • Odpowiedz
@insert_table81 ja #!$%@?, jak można tak sobie zniszczyć telefon xD
I jasne, powiesz nam, że Ty nic z nim nie robiłeś i to on sam z siebie się rozwarstwił xD

Tak, mam Xiaomi. Już 3 telefon z rzędu.
Tak, polecam te telefony innym. Ba, nawet w pracy je sprzedaję.
I wiesz co? Od 3 lat nie słyszałem o czymś takim, jak u Ciebie ( ͡°
  • Odpowiedz
@insert_table81 próba dyskusji z Mirkami o xiaomi wygląda tak samo jak próba dyskusji o polityce, nie ma sensu bo każdy z nich go ma I wie najlepiej jak wygląda. Imo xiaomi to ich pierwszy smartphone po starej Nokii czy gownianych androidach za 300zl i nie mają żadnego porównania z flagowymi modelami.
  • Odpowiedz
@insert_table81 XD

Mirku, sprzedaję dziesiątki telefonów. Każdy się psuje, czy to Alcatel, Xiaomi, Samsung czy iPhone. Przyjmuję wiele gwarancji i śmiało mogę powiedzieć, że wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@insert_table81 #!$%@? kupujesz tańszy telefon o lepszych parametrach niż inne w tej cenie, wiesz że może się to odbić na jakości wykonania ale masz w dupie dbanie o ten telefon i traktujesz go jakby miał pancerna obudowę? No człowieku jak dla mnie jesteś w takim wypadku upośledzony z tym płaczem tutaj. Po co go kupiłeś skoro widzisz w nim tyle wad? Kolejny przykład upośledzenia, nie myślisz co kupujesz. Kup se nokie
  • Odpowiedz
@Hershel: Dziękuje za twój materiał. Robił się gorący, obudowa zaczęła się wyginać. Wrzuciłem go do szuflady w kuchni i zapomniałem (kupiłem nowy), po 2 tygodniach wyjąłem w takim stanie. W poniedziałek w pracy go rozbiorę i dam ci info jak to wygląda u mnie. O ile dotrzyma - bo komin Alicja jest aktualny! Może bateria, może po prostu jest to gówno. Sam jestem ciekaw. Gdyby to była pierwsza wpadka #
  • Odpowiedz
@insert_table81: > Proszę się nie nabierać na reklamę Mirków na Wykop.

i piszesz tak tylko dlatego, że nie szanowałeś telefonu i miałeś w dupie co się z nim stanie. Równie dobrze możesz w miejsce xiaomi każda inną markę, jeśli nie będzie to pancerny telefon
  • Odpowiedz