Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nieocenzurowany88: jeśli facet jest wynajęty przez lewactwo to jest zwykłą szmatą, jeśli robi to z pobudek ideologicznych to nieco lepiej ale wciąż wariat - można inaczej walczyć z dominacją Kościoła.
Ale po co chcesz walczyć z Kościołem Katolickim? Tradycje z PRLu?


@luke_cornet: a gdzie napisałem że chcę walczyć?! Tradycje moherowego kółka różańcowego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbk17 Ja tylko zapytałem, ale widzę że nie zaprzeczyłeś wprost ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc jak to z Tobą jest?

Nigdy nie należyłem. Czyny definiują człowieka a nie słowa, oni wolą słowa.
Nigdy nie należyłem. Czyny definiują człowieka a nie słowa, oni wolą słowa.


@luke_cornet: walnąłeś PRL a to naprawdę każdego wkurza bo to generalizowanie że każdy przeciwnik Kościoła to lewak, komuch itp... kiedyś ostro walczyłem a teraz mi wszystko jedno, w końcu skrytykowałem gościa w stroju motyla że robi źle.
@rbk17 Nie zaprzeczysz chyba że w Polsce jest głęboka tradycja walki z Kościołem Katolickim, budowana latami przez osoby powiązane z dawnym ustrojem. Ja do wrogów KK nie należę, więc nie znam bardzo dobrze tamtego środowiska.
@luke_cornet: też żadnego środowiska nie znam. Wypowiadam się sam za siebie. Nie mam idoli, czytałem wypowiedzi/wywiady znanych ateistów z całego świata i niespecjalnie się z nimi zgadzam. Natomiast polscy to dno i 3 metry mułu (Nergal, Senyszyn, Palikot, Doda i cholera wie kto tam jeszcze).