Wpis z mikrobloga

HALO @m__b @wykop @moderacja @a__s Zrobicie takie coś? Żeby można było sobie szybko zapisać buttonem, a potem wrócić do tego czego się nie widziało. Na stronie zapisanych spoko byłoby jeszcze zaznaczenie czy już widziane.

Ktoś jeszcze popiera taki pomysł? To piszcie w komciach niech poleci to gorących! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#propozycja #wykop #mirko #pytanie #wazne #powazne
G.....4 - HALO @m_b @wykop @moderacja @a_s Zrobicie takie coś? Żeby można było sobie ...

źródło: comment_nTgoo1GCiXqWZQxX7mTbefIlteqdC0Tx.jpg

Pobierz
  • 17
@Garg84: Wiesz ze implementacje czegoś takiego od strony IT była by masakryczna? Nie wiem jak z główna, ale wykopalisko można sortować i ciężko stwierdzić co przeglądałeś. Co więcej poczekalnia/główna zmienia się w zależności od liczby wykopów. Trzeba byprzechwycić i pakować jakoś do ciastek, które by się roztyły by się straszliwie.
@Garg84: Panieeee wiesz jak by to urosło? Kilkadziesiąt tys kont na wykopie * kilka-kilkanaście przejrzanych znalezisk jako każdy wpis? + jakieś czyszczenie puszczane np w godzinach nocnych? To nie aż takie łatwe od strony wydajności.
@grubson234567: Nie rozumiesz zupełnie koncepcji. Wytłumaczę.
Oglądasz sobie wykopek.peel, nei masz czasu na czytanie wszystkiego ale coś Cię zaciekawiło. Klikasz sobie "zapisz", i w zapisanych pojawia Ci się to znalezisko/wpis. Domyślnie jest zapisane jako nieprzeczytane. Możesz sobie zmienić na przeczytane kliknięciem "Zmien na przeczytane" na liście zapisanych. Tylko tyle :D
@Garg84: Istnieje coś takiego jak lista ulubionych - pozwala to tworzyć nowe listy i dowolnie je nazywać. Stwórz listę "na później" i zapisuj w niej znaleziska do przeczytania :-) Być może trzeba te listy lepiej pokazać - jestem otwarta na propozycje :-)
@a__s: wchodzenie w znalezisko po to tylko, żeby dodać je do obejrzenia na później to porażka
przecież takie coś MUSI być dostępne z listy (np. z głównej) bez większego klikania

z głównej jest dostępna nawet opcja "zobacz inne znaleziska z tej domeny", nie wiem czemu to ma zbytnio służyć, ale nawet ikonka pasuje do opcji o której mówimy