Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pojechanie na wakacje z rodzinką w wieku 19lat to wstyd? Przez kilka lat jeździli beze mnie, a w tym roku stwierdzili, że muszę jechac bo to bedzie taki ostatni nasz wyjazd. Jedni mówią, że fajnie jechaliby, ale uslyszałem właśnie od koleżank, że to siara xD i tak zacząłem się zastanawiać, co wykop o tym myśli?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 140
@AnonimoweMirkoWyznania żadna siara ja byłem że starymi na wczasach jak juz byłem na studiach,siedzenie w wakacje przed blokiem na ławce to mocno dyskusyjna przyjemność a że wakacje że starymi?za free?do tego wziąłem jeszcze ze sobą dwóch kumpli,było spoko,nie żałowałem
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiele razy byłem z rodzicami w górach, czy na wycieczkach - normalna rzecz. Jak miałem 30+ zabrałem mamę na wycieczkę do Hiszpanii. Nie widzę w tym nic nienormalnego. Korzystaj, póki masz rodziców.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja osobiscie nie trawie wypadow z moimi rodzicami bo sa do bolu "normikami" takze niezbyt sie dogadujesz to nie jedz lepiej bo ocipiejesz na mozg ale w jakims sensie relacje rodzinne maja znaczenie i jesli sie pogorsza sporo gdy odmowisz to lepiej jedz i jakos to wytrzymasz, dupeczke przygarniesz i bedziesz ruchal na boku najwyzej
OP: ah źle to sformułowałem, swojej rodzinki w życiu bym się nie wstydził, niemniej macie racje ze za bardzo daje #!$%@? o opinie innych, ostatnio jakoś mi to dokucza :/

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: dope