Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pojechanie na wakacje z rodzinką w wieku 19lat to wstyd? Przez kilka lat jeździli beze mnie, a w tym roku stwierdzili, że muszę jechac bo to bedzie taki ostatni nasz wyjazd. Jedni mówią, że fajnie jechaliby, ale uslyszałem właśnie od koleżank, że to siara xD i tak zacząłem się zastanawiać, co wykop o tym myśli?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 140
  • Odpowiedz
starylord: Zwróć uwagę na jedną rzecz: ludzie na wykopie zawsze są pierwsi do krytykowania i obśmiewania niedojrzałego, obciachowego, dziecinnego zachowania. Mimo to, praktycznie wszystkie komentarze pod akurat Twoim wpisem mówią, że wyjazd z rodzicami jest w 100% OK. Czemu? Bo na serio nie jest "dziecinnym zachowaniem".

Przynajmniej dla wszystkich ludzi, którzy są już jako-tak dojrzali, a nie pretendują do okazania jacy to oni niezależni na każdym kroku xD Ale to pokazywanie niezależności to zapewne nie jest poprzez znalezienie swojej własnej pracy i swojego własnego mieszkania (za które się płaci), a także odpowiedzialne zajmowanie się własną edukacją i karierą. Nie. To nie jest na szczycie listy priorytetów tych ledwo-co-dorosłych ludzi. Na szczycie jest #!$%@? niepojechanie z rodzicami na wakacje xD

Powiem Ci coś. Ja mam ponad dekadę więcej lat niż Wy, pewnie podobnie jak wielu innych wykopowiczy. Oczywiście, od lat mieszkam sam i ogarniam się sam. Sporo też sam podróżuję. Ale zarówno ja, jak i rodzice, rodzeństwo czy dalsza część rodziny czasem naprawdę nieźle kombinujemy jak tu się spotkać te parę razy w roku na jakichś wspólnych wyjazdach.
  • Odpowiedz